Son Dakika Haberleri: Ünlü model Emily Ratajkowski'den iç çamaşırlı paylaşım!

Ünlü model Emily Ratajkowski'den iç çamaşırlı paylaşım!

2 ay önce

Güzel model Emily Ratajkowski, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla sık sık adını duyurmayı başarıyor. Dün sütyensiz bir paylaşım yapan Ratajkowski bugün de bir marka için objektiflerin karşısına geçti. Güzel model verdiği iç çamaşırlı pozuyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Emily Ratajkowski, cesur Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dünkü sütyensiz paylaşımı sonrası bugün de bir markette iç çamaşırıyla verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

DÜN SÜTYENSİZ PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Instagram paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Ratajowski, dün köpeğini gezmeye çıkardığı bir videosunu paylaşmıştı. Videosunda ünlü modelin sütyensiz oluşu dikkatlerden kaçmamıştı.

İÇ ÇAMAŞIRLI POZUNU PAYLAŞTI

Ünlü model bugün de bir marka için objektiflerin karşısına geçti. Dantelli bir iç çamaşırıyla poz veren Ratajowski yine nefes kesti.

Cesur pozlarla kısa sürede sosyal medya fenomeni olan manken Emily Ratajkowski Insatgram yaptığı paylaşım ile evlendiğini duyurmuştu.

Ünlü model Emily Ratajkowski'den iç çamaşırlı paylaşım!
Ünlü model Emily Ratajkowski'den sütyensiz Instagram paylaşımı

Haber Yayın Tarihi: 23.09.2019 08:26 

YORUMLAR


Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Silivri'de akılalmaz intihar! Boynuna halat bağlayıp gaza bastı Almanya Başbakanı Merkel'den Erdoğan'ı sevindirecek karar: Suriyeli sığınmacılar için mali yardıma hazırız