Son Dakika Haberleri: Emina Sandal, Gelen Mesajla Hüngür Hüngür Ağladı

Emina Sandal, Gelen Mesajla Hüngür Hüngür Ağladı

2 yıl önce

Mustafa Sandal ile boşanacağı konuşulan Emina Sandal, telefonuna gelen mesajla hüngür hüngür ağladı. Gazetecileri fark eden Emina hemen gözyaşlarını sildi.

10 yıllık eşi, iki çocuğunun babası Mustafa Sandal ile boşanmanın eşiğinde olan Emina Sandal dün Etiler'deydi. Emina Sandal Etiler'de aracının içinde telefonuna gelen bir mesajı okudu ve ağlamaya başladı.

HEMEN TELEFONUNUN EKRANINI KAPADI

Emina Sandal ağladığı sırada kameraların kendisini çektiğini fark edince gözyaşlarını silip telefonunun ekranını kapattı.Emina'nın zor günler geçirdiği her halinden belli oluyordu.

MUSTAFA SANDAL AYRILIK AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

Mustafa Sandal ayrılık iddialarına, ''Ben bir açıklama yapmış ve çocuklarımız için bir ricada bulunarak konuya hassasiyetle yaklaşılmasını rica etmiştim. Ricamı kırmayan basın mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim.Ne var ki, ailemizi sürekli diline dolayıp, olmadık yorumlar yapanların da olması bizi derinden üzdü." açıklaması ile yanıt vermişti.

İşte Emina Sandal'ın o anları:


YORUMLAR


Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi İzmir'de Akılalmaz Olay! İki Kadın, Kediden Bulaşan Parazit Nedeniyle Kör Oldu

Şeyma Subaşı'nın Yeni Sevgilisiyle Fotoğrafları Ortaya Çıktı!