Son Dakika Haberleri: Emre Mor'un Son Hareketi Büyük Tepki Topladı!

Emre Mor'un Son Hareketi Büyük Tepki Topladı!

30 gün önce

Celta Vigo'da milli oyuncu Emre Mor'un, ayak bileğinden sakat olmasına rağmen koşarak havuza atladığı görüntüler tepki topladı.

Celta Vigo'da oyuncuların yaşadığı sıkıntılar yok artık dedirtti. İspanya La Liga'da son haftaya girilirken, Celta Vigo'nun üst üste şanssızlıklar yaşadığı ortaya çıktı. Marca Gazetesi'nde yer alan haberde,milli futbolcu Emre Mor'un da dahil olduğu sakatlar ve eksikler kervanı öne çıkarıldı.

21 GÜN BOYUNCA SADECE MEYVEYLE BESLENDİ

Haberin detayında, ilk olarak; ehliyetsiz bir şekilde motorsikletle hız yapan Boufal ve Boudebouz'un polise yakalandığı aktarıldı. Ardından ayak bileği sakat olan Emre Mor'un sosyal medyada havuza koşarak atladığı görüntüler yayınlandı. Son detay ise herkesi şaşırttı. Pione Sisto'nun, 21 gün boyunca meyveyle beslendiği için midesinde sıkıntı yaşadığı ve fenalaştığı bildirildi.

(Ajansspor)

Emre Mor'un Son Hareketi Büyük Tepki Topladı!
Emre Mor'a Tepki Bitmiyor! Şimdi de Malikaneye Taşındı

Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti

Celta Vigo, Emre Mor'u Satış Listesine Koydu

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:11 

YORUMLAR


İstanbul'un göbeğinde dehşet! Sokakta yürüyen gencin suratına tiner attılar Erdoğan, "Hepsini yıkın" demişti, turizm cennetinde yıkım yeniden başladı Tarihi yayına saatler kala Küçükkaya'dan ilginç açıklama: Yapamazsam kınarsınız