Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ahırına çevrilmiş - Son Dakika

Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ahırına çevrilmiş

06.11.2020 15:10

Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki çatışmalar devam ederken, Azerbaycan ordusu 200'den fazla yerleşim yerini işgalden kurtardı. Azerbaycan'ın kurtardığı Gubadlı bölgesinde yapılan incelemelerde, Ermenilerin tarihi camilerde domuz sakladığı ortaya çıktı. Öte yandan Ermeniler Zengilan'da da tarihi camiyi domuz ahırına çevirmişti.

Ermenistan'ın 27 Eylül tarihinde Azerbaycan'a saldırmasıyla başlayan çatışmalar hala devam ediyor. Şuşa'ya yaklaşan Azerbaycan ordusu Erivan yönetimini köşeye sıkıştırırken, bu süreçte 200'den fazla yerleşim yerini işgalden kurtardı.

Azerbaycan ordusunun ilerleyişi karşısında duramayan Ermeni askerleri birçok bölgeyi bırakarak kaçmak zorunda kaldı. Bu bölgelerden biri de Gubadlı oldu. Bölge genelinde incelemelerde bulunan Azerbaycan askerleri, Ermenilerin tarihi camilerde domuz sakladığını ortaya çıkardı. Askerlerin kaydettiği görüntülerde bir caminin ahıra dönüştürüldüğü ve içinde de domuz beslendiği görüldü.

Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ağırına çevrilmiş

BU ERMENİSTAN'IN İLK ALÇAKLIĞI DEĞİL

Öte yandan Azerbaycan askerleri, işgalden kurtarılan Zengilan kentinde de Ermenistan'ın tarihi bir camiye verdiği zararı görüntüledi. 27 sene sonra kurtarılan Zengilan'da tarihi caminin domuz ahırına çevrildiği görüldü.

Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ağırına çevrilmiş

CEPHEDE SON DURUM

Azerbaycan askerleri ile Ermenistan arasındaki çatışmalar Laçın koridorunda devam ediyor. Burayı kolay kolay bırakmak istemeyen Ermeni askerleri tüm gücüyle Azerbaycan'a karşılık vermeye çalışıyor. Uzman isimler yaptıkları değerlendirmelerde Laçın koridorunun önemli olduğunu ve Ermenilerin buraya kaybederse büyük bir darbe yiyeceğini vurguladı.

ERMENİLER ŞUŞA'NIN BAZI YERLERİNDEN GERİ ÇEKİLDİ

Öte yandan Azerbaycan ordusu kuşattığı Şuşa'nın da bazı bölgelerine girmeye başladı. Askerler kentin dış mahallelerinde yaptıkları incelemelerde Ermenilerin yiyecek ve içeceklerini bırakarak kaçtıklarını belirledi.

Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ahırına çevrilmiş

Son Dakika Dünya Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ahırına çevrilmiş - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
  • cuvaldız: Aynı sey Türkiyede de yıkık harabe kiliselere yapılıyor. Zorunuza gitmesin. Bizimkilerde koyun ahırı olarak kullanıyor. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
  • Dr.Tunca Subaşı: Anadolu'yu işğal edenlere karşı, " şavaşı keşke Yunanlılar kazansaydı ve CHP zamanında camiler ahır yapıldı " diyen zihniyet... Bu resimleri iyi bakın, videoları da var, onlara da bakın. Biliyorum, ne utanırsınız, ne de yüzünüz kızarır. Doğruluktan, insanlıktan nasibini almadığınız için, büyük ihtimalle bu resimler, videolar gerçek mi diye de sorarsınız. Ama gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi bir huyu vardır... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu