SON DAKİKA ERMENİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Ermenistan Haberleri

 • 23 Mayıs 2017 15:40 AB'den Ermenistan'a Türkiye Çağrısı Avrupa Birliği (AB) Dış ilişkiler ve Güvenlik Politikasından Sorumlu Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Ermenistan'a Türkiye ile ilişkilerini normalleştirme çağrısı yaptı.
 • 23 Mayıs 2017 13:57 AB'den Ermenistan'a Türkiye Çağrısı AB'den Ermenistan'a Türkiye Çağrısı Avrupa Birliği, Ermenistan'a Türkiye ile ilişkileri normalleştirme çağrısında bulundu.
 • 23 Mayıs 2017 13:47 AB'den Ermenistan'a Türkiye Çağrısı AB'den Ermenistan'a Türkiye Çağrısı Avrupa Birliği (AB) Dış ilişkiler ve Güvenlik Politikasından Sorumlu Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Ermenistan'a Türkiye ile ilişkilerini normalleştirme çağrısı yaptı.
 • 22 Mayıs 2017 16:31 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermeni Temsilciye Tepki - Istanbul Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermeni Temsilciye Tepki - Istanbul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütünün (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nin açılışında bir konuşma yapan Ermenistan Dışişleri Bakanı Yardımcısı Ashot Hovakimian'ı eleştirdi.
 • 22 Mayıs 2017 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan'a Eleştiri- Zirvede... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan'a Eleştiri- Zirvede... - Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan'a eleştiri Zirvede Azerbaycan-Ermenistan gerginliği yaşanmıştıİSTANBUL - Karadeniz Ekonomik İşbirliği 25.
 • 22 Mayıs 2017 14:41 Erdoğan'dan Ermeni Bakan Yardımcısına Eleştiri Erdoğan'dan Ermeni Bakan Yardımcısına Eleştiri KEİ'de Azerbaycan Milli Meclis Başkanı'nın eleştirilerine uzun ve siyasi bir cevap veren ve konuşmasının tamamına yakınını Karabağ meselesine ayıran Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan'a eleştiride bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Konuşmanızın tamamını bir...
 • 22 Mayıs 2017 14:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan'a Eleştiri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan'a Eleştiri Karadeniz Ekonomik İşbirliği 25. Kuruluş Yıldönümü zirvesinde Azerbaycan Milli Meclis Başkanı’nın eleştirilerine uzun ve siyasi bir cevap veren ve konuşmasının tamamına yakınını Karabağ meselesine ayıran Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Hovakimiyan’a eleştiride bulunan Cumhurbaşkanı...
 • 22 Mayıs 2017 13:40 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi KARADENİZ Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nin açılışında üye ülkelerin temsilcileri sırasıyla birer konuşma yaptı.
 • 22 Mayıs 2017 13:31 Dha İstanbul Bülteni - 3 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ERMENİSTAN TEMSİLCİSİNİN KONUŞMASINI ELEŞTİRDİ.
 • 22 Mayıs 2017 13:17 Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi - Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Asadov Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi - Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Asadov Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Oktay Asadov, "Azerbaycan olarak inanıyoruz ki Karadeniz bölgesinin refahının söz konusu olacağı bir gelecek için karşılıklı saygı, insanlık, tolerans ve komşuluğa ihtiyacımız var. Azerbaycan olarak bu değerleri yayabilmek için çok çaba sarf ediyoruz.
 • 22 Mayıs 2017 13:15 Kei Zirvesi'nde Azerbaycan-Ermenistan Gerginliği Kei Zirvesi'nde Azerbaycan-Ermenistan Gerginliği - KEİ Zirvesi'nde Azerbaycan-Ermenistan gerginliği Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Asadov : "Ermenistan zehirli ideolojilerinden vazgeçmiş değil."İSTANBUL - Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü 25'inci Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nde Azerbaycan-Ermenistan gerginliği yaşandı.
 • 22 Mayıs 2017 13:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi. Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbulDHAKaradeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nin açılışında üye ülkelerin temsilcileri sırasıyla birer konuşma yaptı.
 • 22 Mayıs 2017 13:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi KARADENİZ Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nin açılışında üye ülkelerin temsilcileri sırasıyla birer konuşma yaptı.
 • 22 Mayıs 2017 12:56 Erdoğan'dan Ermeni Temsilciye Eleştiri: Konuşmanızın Tamamı Siyasi Erdoğan'dan Ermeni Temsilciye Eleştiri: Konuşmanızın Tamamı Siyasi KEİ zirvesinde Azerbaycan- Ermenistan arasında gerginlik yaşandı. Ermeni temsilcisinin sözlerini eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Konuşmanızın tamamı siyasi" diyerek tepki gösterdi.
 • 22 Mayıs 2017 12:47 Dha İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi. Dha İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan Ermenistan Temsilcisinin Konuşmasını Eleştirdi. Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbulDHAKaradeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nin açılışında üye ülkelerin temsilcileri sırasıyla birer konuşma yaptı.
 • 22 Mayıs 2017 11:50 Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Oktay Asadov, "Azerbaycan olarak inanıyoruz ki Karadeniz bölgesinin refahının söz konusu olacağı bir gelecek için karşılıklı saygı, insanlık, tolerans ve komşuluğa ihtiyacımız var. Azerbaycan olarak bu değerleri yayabilmek için çok çaba sarf ediyoruz.
 • 22 Mayıs 2017 11:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz'e Çok Şey Borçluyuz Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz'e Çok Şey Borçluyuz KEİ'nin 25. Kuruluş Yıl Dönümü Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bize hep aldığından çok daha fazlasını veren Karadeniz için hep birlikte çok daha fazlasını yapmaya mecburuz. Karadeniz'e çok şey borçluyuz." dedi.
 • 22 Mayıs 2017 10:42 Asimder Başkanı Gülbey, Rusya ve Ermenistan Türkiye Ermenilerini Yönlendiriyor Asimder Başkanı Gülbey, Rusya ve Ermenistan Türkiye Ermenilerini Yönlendiriyor Asimder Başkanı Gülbey, Rusya ve Ermenistan Türkiye Ermenilerini yönlendiriyorUluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Almanya, Rusya ve Ermenistan’ın Türkiye’de yapılacak olan Ermeni Cemaati Patrik seçimlerinde aday olan din adamlarına...
 • 22 Mayıs 2017 10:06 İstanbul, Karadeniz Ülkelerinin Liderlerini Ağırlıyor Türkiye'nin dönem başkanlığını yürüttüğü Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütünün (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi İstanbul'da başlıyor.
 • 20 Mayıs 2017 17:46 Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Moldova Başbakan Yardımcısı ve Avrupa ile Entegrasyondan Sorumlu Dışişleri Bakanı Andrei Galbur, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatının (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'ne katılmak üzere İstanbul'a geldi.
 • 20 Mayıs 2017 16:51 Kei'nin 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi Moldova Başbakan Yardımcısı ve Avrupa ile Entegrasyondan Sorumlu Dışişleri Bakanı Andrei Galbur, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatının (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'ne katılmak üzere İstanbul'a geldi.
 • 19 Mayıs 2017 08:50 Avrasya Borsalar Federasyonu Ermenistan'a Taşınıyor Avrasya Borsalar Federasyonu Ermenistan'a Taşınıyor 1995'te İstanbul'da kurulan ve 22 yıldır Türkiye'den faaliyet gösteren Avrasya Borsaları Federasyonu, merkezini İstanbul'dan Ermenistan'ın başkenti Erivan'a taşıyor.
 • 18 Mayıs 2017 17:46 Erzurum BBP'li Destici Türkiye, 100 Bine Yakın Kaçak Ermeni'yi Sınır Dışı Etmelidir Erzurum BBP'li Destici Türkiye, 100 Bine Yakın Kaçak Ermeni'yi Sınır Dışı Etmelidir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Azerbaycan ile Ermenistan arasında fiili bir savaş durumu olduğuna işaret etti ve "Türkiye'de sayıları 100 bina yaklaşan kaçak Ermeniler vardır.
 • 18 Mayıs 2017 16:31 Destici: Türkiye, 100 Bine Yakın Kaçak Ermeni'yi Sınır Dışı Etmeli Destici: Türkiye, 100 Bine Yakın Kaçak Ermeni'yi Sınır Dışı Etmeli BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Azerbaycan ile Ermenistan arasında fiili bir savaş durumu olduğunu hatırlatırken "Türkiye'de sayıları 100 bine yaklaşan kaçak Ermeni var. Türkiye bunları derhal sınır dışı etmeli" dedi.
 • 18 Mayıs 2017 14:49 Dha Yurt Bülteni-10 Dha Yurt Bülteni-10 1)TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MÜZE KOMPLEKSİ AÇILDITÜRKİYE ve Ortadoğu'nun en büyük müze kompleksleri arasına girmesi planlanan 68 bin 500 metrekare alana sahip Adana Yeni Müze Kompleksi'nin 12 bin 500 metrekarelik kısmını oluşturan Arkeoloji ve Mozaik Müzesi bölümü, 3 bakanın katılımıyla açıldı.