Son Dakika Haberleri: Saldırgan Koca, Eşinin Eski Kocasını, Eşi Hakkında Yaptığı Sosyal Medya Paylaşımları Nedeniyle Öldürdü

Saldırgan Koca, Eşinin Eski Kocasını, Eşi Hakkında Yaptığı Sosyal Medya Paylaşımları Nedeniyle Öldürdü

6 gün önce

Sakarya'da çocuklarını almak için eski eşinin evine giden Emrah Okuyan, eski eşinin yeni kocası F.S ile tartışma yaşadı. Tartışma sonrası tabanca ile Emrah Okuyan'ı öldüren F.S. emniyetteki ifadesinde, "Emrah Okuyan, eşim hakkında sosyal medya üzerinden hakarete varan yorumlar yaptı." dedi.

Sakarya'nın Hendek ilçesinde eşinin eski kocasını öldüren zanlı ifadesinde, sosyal medyadan eski eşi hakkında hakaret varan paylaşımları yüzünden cinayeti işlediğini söyleyerek kendini savunduğu ortaya çıktı.

ESKİ EŞİNİN KOCASINA KURŞUN YAĞDIRDI

Olay, Sakarya'nın Hendek ilçesi Akpınar Mahallesi Çağlayan Caddesi üzerinde 9 Şubat tarihinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Emrah Okuyan, arkadaşı Ş.Ç. ile birlikte çocuklarını teslim etmek için ayrı olduğu eşine gitti. Çocukların teslimi sırasında Emrah Okuyan, eski eşinin yeni kocası F.S. ile tartışma yaşadı. Tartışma sonrasında F.S. tabanca ile eşinin eski kocası Emrah Okuyan'ı öldürerek Ş.Ç.'yi de yaraladı. Yaşanan olay sonrası gözaltına alınan F.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HAKARETE VARAN YORUMLAR YAPTI"

Eşinin eski kocasını öldüren zanlı F.S.'nin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. F.S. ifadesinde, "Emrah Okuyan, eşim hakkında sosyal medya üzerinden hakarete varan yorumlar yaptı. Olay günü de tartıştık. Tartışma büyüyünce cinnet getirdim ve vurdum" dediği belirtildi. Mahkemeye sevk edilen cinayet zanlısı burada da verdiği ifade de hakaret ve cinnet üzerine söylediği savunmasını tekrarladığı öğrenildi.


YORUMLAR


Adapazarı'nda Doğum Yapan Kişi, 5 Saat Sonra Öldü Belediye Başkanı'nın, Cami İçerisinde Yaptığı Program Tepki Çekti

Demet Akalın, Reynmen'in Milyonlarca Tıklanan Şarkısını Sahnesinde Seslendirdi Demet Akalın'dan Survivor Yorumu: Acun Delirdi