Eşiyle aynı projede oynayacak mı? Cansel Elçin'den samimi açıklama - Son Dakika

Eşiyle aynı projede oynayacak mı? Cansel Elçin'den samimi açıklama

14.10.2020 19:00
Eşiyle aynı projede oynayacak mı? Cansel Elçin'den samimi açıklama, System.String[]

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde evlenen Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin çifti önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Elçin, "Eşinizle aynı projede oynar mısınız?" sorusuna samimi bir cevap verdi

Ayaküstü soruları yanıtlayan çiftten Zeynep Tuğçe Bayat önümüzdeki günler için tiyatro ve dizi projeleri olduğunu ancak açıklayamayacağını söyledi.

'YENİ BİR ÇAĞA GİRDİK'

Cansel Elçin, "Setleri güvenli buluyor musunuz?" sorusuna "Setler tabii ki güvenli, işler devam etmeli! Mecburen 'Show must go on!' diyoruz. İşlerin devam etmesi lazım, bununla yaşayacağız. Yeni bir çağa girdik. Tüm dünya aynı şeyi yaşıyor, bir şekilde adapte olmaya çalışıyoruz" cevabını verdi.

'BİRLİKTE OYNAMAKTAN KEYİF ALIYORUZ'

Çift olarak birlikte aynı işlerde yer aldıklarını ve buna sıcak baktıklarını da söyleyen Elçin "Biz birlikte oynamayı isteriz. Eşim dijital bir platforma kendi dizisini çekti. Ben de onun yönetmenliğini yaptım, biz birlikte çalışıyoruz. Birlikte oynamaktan da aşırı keyif alıyoruz" dedi.

Eşiyle aynı projede oynayacak mı? Cansel Elçin'den samimi açıklama

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Eşiyle aynı projede oynayacak mı? Cansel Elçin'den samimi açıklama - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

15 gün önce kendisini vuran husumetlisini, şehir meydanında kurşunladı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok Bir kütükle mucize keşif! 160 milyon yıllık fosil ağaç kalıntıları bulundu Ölümüne sebep olduğu adamı değil, aracını kontrol ederek olay yerinden kaçtı SGK prim yapılandırmasında başvuru sayısı 1 milyon 428 bin oldu Vatandaşlar şifa deposu olarak bilinen davulga meyvesini ormandan bedavaya topluyor Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı