Etel Baler, '10 Karaköy, A Morgans Orıgınal'da - Son Dakika

Etel Baler, '10 Karaköy, A Morgans Orıgınal'da

14.01.2015 10:42
Etel Baler, '10 Karaköy, A Morgans Orıgınal'da, System.String[]

48 saatte en çok indirilen apple aplikasyonu "Fashiontalks" daveti, cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla, Ayşin Ekşioğlu ev sahipliğinde 10 Karaköy A Morgans Original'da gerçekleştirildi.

CEMİYET HAYATINDAN İSİMLERİN KATILDIĞI BİR DAVETLE "FASHIONTALKS"I TANITTI…

Etel Baler'in hayata geçirdiği moda ve stil üzerine fotoğrafların paylaşıldığı yepyeni bir sosyal platformu olan ve

Dünyanın farklı ülkelerinden editörleri, bloggerları, trendsetterları ve moda severleri bir araya getiren Fashiontalks davetine; Tansa Mermerci, Nina Rodrik, Şükran Güzeliş, Ayşe Kucuroğlu, Mahrube Gürkan, İpek Köse, Siren Ertan, Begüm Tacir, Berrin Okçu, Melih Herman, Hülya Kalyoncu, Reyhan Göksu, Nazlı Sert, Begüm sel, Rengin Atik, Aslı Tacir, Yasemin Acar, Deniz Berdan, Burcu Hanif, Tuana Saygı, Sitare Akdilek, Tuğba Coşkun, Ayşenur Aksoy, Elif & Gülseren Eren, Tolga Sezgin, Ayten danışman, Şah yaycı, Berrin Zorlu, Güliz Onursal, Elif Gönlüm, Ayşegül Uluç, Indra Taşpınar, Pelin Kaya, Merih Küçük gibi isimler katıldı.

Etel Baler ve kardeşi Merih Herman yepyeni aplikasyon olan "Fashiontalks" ile ilgili davetlilere ayrıntılı bilgi verdi. Fashiontalks'ta kullanıcılar arkadaşlarının veya ünlülerin üzerinde gördüğü kıyafetlerin markalarını, anında tek tık ile öğrenebilecekler. Ayrıca kullanıcıIar kendi stillerini ve kombinlerini kolayca yükleyip, dünyanın dört bir yanından modaseverlerle ve arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Fashiontalks başarısını İstanbul'un son zamanlardaki en gözde mekanlarından biri olan 10 Karakoy A Morgans Original'da kutladı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Moda Etel Baler, '10 Karaköy, A Morgans Orıgınal'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gergin 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti