Euro Repar Car Servicei Yapılanmaya İstanbul'da Devam Edecek - Son Dakika

Euro Repar Car Servicei Yapılanmaya İstanbul'da Devam Edecek

16.03.2018 14:56
Euro Repar Car Servicei Yapılanmaya İstanbul'da Devam Edecek

WWW.CARMEDYA.COM – PSA Grubu’nun dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Euro Repar Car Service, Türkiye’deki yapılanmasına İstanbul ile devam ediyor.

WWW.CARMEDYA.COM – PSA Grubu'nun dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Euro Repar Car Service, Türkiye'deki yapılanmasına İstanbul ile devam ediyor.

Euro Repar Car Service yapılanmaya İstanbul'da devam edecek

PSA Satış Sonrasından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Christophe Musy, Bağımsız Satış Sonrası Bölümü Başkan Yardımcısı Delphine Lafon-Degrange Yedek Parça ve Servis Orta Doğu Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Olivier Gandolfo ve Türkiye Yedek Parça ve Servis Direktörü Michel Furth'un katılımıyla gerçekleştirilen törenle açıldı. İstanbul yapılanmanın ikinci hizmet noktasını oluştururken, ilki geçtiğimiz aralık ayında Ankara'da açılmıştı.

Deneyimli profesyoneller tarafından işletilen Euro Repar Car Service her marka ve her yaştan araçların servis ve bakımlarını yapabiliyor. Yağ değişimi, bakım, revizyon, lastik, fren, klima, akü  gibi birçok hizmet paketi fiyatları da dahil olmak üzere geniş bir alanda hizmet veriyor.

The post Euro Repar Car Servicei yapılanmaya İstanbul'da devam edecek appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com
YORUMLAR
500
AK Parti İstanbul teşkilatı, 'Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri' Kampanyası başlattı AK Parti İstanbul teşkilatı, 'Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri' Kampanyası başlattı TRT Afrika tüm kıtaya hitap etmeyi hedefliyor TRT Afrika tüm kıtaya hitap etmeyi hedefliyor New York Ticaret Odası İstanbul'a geliyor New York Ticaret Odası İstanbul'a geliyor

Son Dakika Otomobil Euro Repar Car Servicei Yapılanmaya İstanbul'da Devam Edecek - Son Dakika


Advertisement