Eylül Şafağı Orijinal Fragman - Son Dakika

Eylül Şafağı Orijinal Fragman

10.09.2013 20:43
Eylül Şafağı Orijinal Fragman, System.String[]

Bir grup göçmen, seyahatlerine mola verdikleri oldukça tutucu bir kasaba yakınlarında, oranın yerli halkı olan Mormonlar'ın gözüne batar.

Bir grup göçmen, seyahatlerine mola verdikleri oldukça tutucu bir kasaba yakınlarında, oranın yerli halkı olan Mormonlar’ın gözüne batar. Çünkü göçmenlerin dini yaşayış şekilleri ve giyim tarzları Mormonları rahatsız etmiştir. Başta yasalar gereği, kasaba yerlileri, bu hiç de hoşlanmadıkları yabancılara göz yummak zorunda kalırlar. Fakat kasabanın, söz sahibi din adamlarından biri onlara daha büyük bir nefretle bakmaktadır. Çünkü büyük oğlu, göçmen kızlardan birine aşık olmuştur. Şüphe ve kinin kol gezdiği bir atmosferde filizlenen bu aşk, ne mutluluk getirecektir ne de göçmenleri bekleyen büyük katliamı engelleyebilecektir.

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Eylül Şafağı Orijinal Fragman - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Kasapoğlu'ndan 3 gol atan İrfan Can'a: Maşallah sana Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı