Eylül Şafağı Orijinal Fragman - Son Dakika

Eylül Şafağı Orijinal Fragman

10.09.2013 20:43
Eylül Şafağı Orijinal Fragman, System.String[]

Bir grup göçmen, seyahatlerine mola verdikleri oldukça tutucu bir kasaba yakınlarında, oranın yerli halkı olan Mormonlar'ın gözüne batar.

Bir grup göçmen, seyahatlerine mola verdikleri oldukça tutucu bir kasaba yakınlarında, oranın yerli halkı olan Mormonlar’ın gözüne batar. Çünkü göçmenlerin dini yaşayış şekilleri ve giyim tarzları Mormonları rahatsız etmiştir. Başta yasalar gereği, kasaba yerlileri, bu hiç de hoşlanmadıkları yabancılara göz yummak zorunda kalırlar. Fakat kasabanın, söz sahibi din adamlarından biri onlara daha büyük bir nefretle bakmaktadır. Çünkü büyük oğlu, göçmen kızlardan birine aşık olmuştur. Şüphe ve kinin kol gezdiği bir atmosferde filizlenen bu aşk, ne mutluluk getirecektir ne de göçmenleri bekleyen büyük katliamı engelleyebilecektir.

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Eylül Şafağı Orijinal Fragman - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi