F.Bahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan Kruse'ye FIFA lisans çıkarmadı - Son Dakika

F.Bahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan Kruse'ye FIFA lisans çıkarmadı

25.08.2020 15:11

FIFA, Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı fesheden ve Union Berlin'e imza atan Max Kruse'ye oynama lisansı çıkarmadı.

Alman ekibi Union Berlin, 7 Ağustos'ta Max Kruse transferini duyurdu ancak bu transferi FIFA nezdinde resmileştiremedi.

Fenerbahçe ile 2022'ye kadar sözleşmesi olan ancak maaşını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini fesheden Max Kruse için sarı lacivertli kulüp yasal yollara başvuracağını duyurmuştu. Union Berlin ise sözleşmesini tek taraflı fesheden Max Kruse'yi transfer etme kararı almıştı.

UNION BERLIN: TÜM BELGELERİ YÜKLEDİK

Hala takımla birlikte antrenmanlara çıkamayan Max Kruse'nin durumu hakkında konuşan Union Berlin Sportif Direktörü Oliver Ruhnert, "FIFA Transfer Sistemi'ne tüm belgeleri yükledik. Bu dakikadan sonra artık Kruse'yi oynatmak istiyoruz. Şu an için ortada bir sebep veya baskı unsuru kalmadı." ifadelerini kullandı.

FIFA: TRANSFER PROSEDÜRLERİ TAMAMLANMADI

BZ-Berlin'e konuşan bir FIFA yetkilisi ise, "Transferle ilgili tüm dökümanlar tamamlanmadı ve bu nedenle prosedür tamamlanmadı." açıklamasını yaptı.

Transferin tamamlanması için Fenerbahçe'nin de belge yüklemesi ya da Max Kruse'nin durumu belli olana kadar FIFA'dan geçici lisans alması gerektiği belirtildi.

F.Bahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan Kruse'ye FIFA lisans çıkarmadı

Son Dakika Spor F.Bahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan Kruse'ye FIFA lisans çıkarmadı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (4)
  • eren: fenerbahçeye yapılan bu keleklikleri haksızlıkları hissetmeyen bir kalp cehennemin dibine layıktır. başka ölçü mü var! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Turist: Adam alman fifa uefa cas bunların elinde bizim federasyonun bu mercilerlerde karşısındaki sıfatı ilkel bir afrika kabilesi gibi ayrıca onlarca suç dosyamızda bu mercilerin elinde sonuç olarak kruse hem parasını alır hemde lisansını Cevap Yaz 5 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

HDP binasındaki Öcalan posterleri ifşa olunca Soylu AİHM kararını hatırlattı: Batı istismara müsaade etmiyor, ancak bizden istiyor Annelere yarım mesai, tam maaş! İşte gerekli şartlar ABD'de restoranda kahvaltı yapan müşteri 148 TL'lik hesaba 10 bin TL bahşiş bıraktı Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 6 maddelik öneri paketi Suudi Arabistan Krallığı'nın tespihlerini İznikli usta üretiyor Böyle sapkınlık yok! Evlerine güvenlik kamerası taktığı kadınların cinsel ilişki görüntülerini izledi Mehmetçik için üretilen yeni tip kamuflajlar komutanların Arifiye ziyaretinde görücüye çıktı