Fabrikadaki iftar yemeğinde 70 işçi zehirlendi - Son Dakika

Fabrikadaki iftar yemeğinde 70 işçi zehirlendi

30.04.2021 21:28

Fabrikadaki iftar yemeğinde 70 işçi zehirlendi Osmaniye'de bin kişinin yediği iftar yemeğinde çok sayıda işçi zehirledi Osmaniye'ye çevre illerden sağlık ekiplerinin takviyeye geldiği öğrenildi Osmaniye'de bir tekstil fabrikasında iftar yemeğinden yaklaşık 70 işçi zehirlendi.

Fabrikadaki iftar yemeğinde 70 işçi zehirlendi

Osmaniye'de bin kişinin yediği iftar yemeğinde çok sayıda işçi zehirledi

Osmaniye'ye çevre illerden sağlık ekiplerinin takviyeye geldiği öğrenildi

OSMANİYE - Osmaniye'de bir tekstil fabrikasında iftar yemeğinden yaklaşık 70 işçi zehirlendi. İftar yemeğini yaklaşık bin kişinin yediğini öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Osmaniye'nin Toprakkale ilçesinde bulunan organize sanayide bir tekstil fabrikasında iftar yemeği sırasında 70 kişi gıda zehirlenmesi yaşadı. İftar yemeğini bin kişinin yediği öğrenildi. Fabrikaya çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. Zehirlenen işçiler kentteki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Durumu iyi olan kişiler de özel araçlarla hastaneye getirildi. Şu ana kadar 70 kişi hastanelere getirilirken sayının artabileceği öğrenildi. Çevre illerden sağlık ekiplerinin de Osmaniye'ye desteğe geldiği belirtildi.

YORUMLAR
500
BAĞCILAR'DA İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ BALKON ÇÖKMESİ GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI BAĞCILAR'DA İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ BALKON ÇÖKMESİ GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI Elektrik direğinden düşen işçi hayatını kaybetti Elektrik direğinden düşen işçi hayatını kaybetti Kırşehir'de elektrik direğinden düşen işçi öldü Kırşehir'de elektrik direğinden düşen işçi öldü
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Fabrikadaki iftar yemeğinde 70 işçi zehirlendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement