Fadik Sevin Atasoy'dan başkonsolosa armağan - Son Dakika

Fadik Sevin Atasoy'dan başkonsolosa armağan

14.11.2019 08:53
Fadik Sevin Atasoy'dan başkonsolosa armağan, System.String[]

Ünlü oyuncu, Slater ile İngiltere ve Türkiye arasındaki sanatsal işbirlikleri hakkında sohbet etti.

Ünlü oyuncu, Slater ile İngiltere ve Türkiye arasındaki sanatsal işbirlikleri hakkında sohbet etti. Atasoy, Türkçe bilen başkonsolosa "Fadik ve Kırmızı Bavul" adlı kitabını da hediye etti.

Judith Slater, Twitter hesabında ziyaretle ilgili şu mesajı yayınladı: "Tiyatro sanatçısı Fadik Sevin Atasoy ile bir araya gelerek yaratıcı endüstriler üzerine Birleşik Krallık ve Türkiye arasında işbirliğini konuştuk." Atasoy da sosyal medya paylaşımında şöyle yazdı: "İngiltere'nin İstanbul Başkonsolosu Judith Slater ile yaptığımız toplantıda iki ülke arasında yaratıcı endüstri ortaklığı hususunda birlikte bir adım atmış olmamın mutluluğu içindeyiz."

Fadik Sevin Atasoy'dan başkonsolosa armağan

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Fadik Sevin Atasoy'dan başkonsolosa armağan - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, evinde Kasımpaşa'yı 3-0 yendi "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Direksiyon başında horon oynayan tır şoförünün ehliyetine el konuldu Otomobil yoldan geçen koyun sürüsüne çarptı: 30 koyun telef oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Koronavirüs aşısı en erken 25-26 Aralık'ta yapılmaya başlanır Vaka sayısının yüzde yüz arttığı Antalya'da aile içi bulaşlar yüksek Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı