Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi - Son Dakika

Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi

24.09.2020 07:56

Koronavirüse yakalandıktan sonra karantinayı ihlal ettiği için öğrenci yurduna yerleştirilen fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, virüsü yendi.

Koronavirüse yakalanan ünlü YouTuber Enes Batur Sungurtekin, filyasyon ekipleri tarafından yapılan kontrolde evinde bulunamayınca karantinayı ihlal etmesi nedeniyle, polisler eşliğinde Sancaktepe'deki bir öğrenci yurduna yerleştirildi. Bir süredir yurtta kalan fenomen ve sevgilisinden müjdeli haber geldi.

"SENİ YENDİK COVID-19"

Sevgilisi Ece Naz Üçer ile öğrenci yurdunda karantinada olan Enes Batur, yurttan çıkış yapıp evlerine geri döndü. Instagram hesabından sevgilisiyle olan bir fotoğrafını yayınlayan genç fenomen "Seni yendik Covid-19, birlikte sağlıklı günlere. Bu zor süreçte yanımızda olan herkese sonsuz teşekkür ederiz sizleri çok seviyoruz" dedi.

Negatif çıkan koronavirüs test sonucunu da paylaşan Batur, "Negatif ama mutluluk yönünden pozitif " dedi

Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi
Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi

Son Dakika Magazin Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı