Çete üyeleri, "Maske takın" diye uyarıda bulunan dükkan sahibini beyzbol sopasıyla dövdüler - Son Dakika

Çete üyeleri, "Maske takın" diye uyarıda bulunan dükkan sahibini beyzbol sopasıyla dövdüler

Fransa'da bir çamaşırhaneye giren dört kişilik çete, kendilerine maske takmalarını söyleyen çamaşırhane sahibi Augustin M'yi beyzbol sopasıyla dövdü.

Fransa'nın başkenti Paris'in kuzeyindeki bir kasaba olan Soisy-sous-Montmorency'de meydana gelen olayda, 44 yaşındaki çamaşırhane sahibi Augustin M, dükkandan içeri giren bir kişiye maske takması konusunda uyarı yapınca sözlü tartışma çıktı. Sözlü bir tartışmadan sonra sinirlenen kişi, dışarı çıkıp üç arkadaşını da çağırdı. Ellerinde beyzbol sopasıyla Augustin M'ye saldıran çete, zavallı adamı hastanelik etti.

PARİS POLİSİ OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Augustin M, saldırı sonrası hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis çete üyelerinin yakalanması için soruşturma başlattı.

Çete üyeleri, Maske takın diye uyarıda bulunan dükkan sahibini beyzbol sopasıyla dövdüler

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2020 17:12 - Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Çete üyeleri, 'Maske takın' diye uyarıda bulunan dükkan sahibini beyzbol sopasıyla dövdüler - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Evlenecek çiftler, altın fiyatlarının artmasıyla düğün takısı olarak gümüşe yöneldi Kemal Ayvaz ile tek celsede boşanan Hanife Gürdal: Kemal'a çıplak fotoğraf atan kadınlar beni eleştiriyor MKE Ankaragücü, Fenerbahçe'den ayrılan Alper Potuk ile anlaştı Galatasaray ile masaya oturan Roma yetkilileri, Marcao için özel uçakla İstanbul'a geldi 2 kişiyi öldüren zanlılar, husumetli oldukları ailenin tüm fertlerini öldürmeyi planlamışlar 11'inci kattaki evinin penceresini silerken düşen kadın öldü Her şey bir anda oldu! Çürüyen binanın balkonu yoldan geçenlerin üzerine düştü Karısını evde başka erkekle bulan koca, önce dehşet saçtı sonra boğazına bıçağı dayadı