Son Dakika Haberleri: Fuhuştan Gözaltına Alınan Damat Adayı Birkan Key, Evleniyor

Fuhuştan Gözaltına Alınan Damat Adayı Birkan Key, Evleniyor

8 ay önce

Geçtiğimiz yıl fuhuştan gözaltına alınan ünlü damat adayı Birkan Key, bir süredir birlikte olduğu sevgilisinin ailesiyle tanıştı.

Fuhuştan Gözaltına Alınan Damat Adayı Birkan Key, Evleniyor, System.String[]

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı yayınlandığı dönemde maço tavırlarıyla hafızalara kazınan damat adayı Birkan Key, sosyal medya hesabından kız isteme öncesi fotoğraf paylaştı. Key, mutlu anını,"Aile tanışmasından bir kare (İsteme) öncesi" notuyla paylaştı.

FUHUŞ OPERASYONUNDA GÖZ ALTINA ALINMIŞTI

Geçtiğimiz yıl Adana'da yapılan fuhuş operasyonunda göz altına alınanlar arasında ünlü damat adayı Birkan Key de vardı.

"İYİ NİYETİN SUİSTİMALİ SÖZ KONUSUDUR" DEMİŞTİ

Fuhuş operasyounda göz altına alındıktan sonra serbest bırakılan Birkan Key, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak hakkındaki suçlamalara cevap verdi Key, "Günlerdir rahatsızlığımdan dolayı açıklama yapamadım. Videoda da söylediğim gibi benim çıkan haberlerle asla bir ilgim yoktur. Olsaydı zaten şu an olduğum yer dışarısı olmazdı. Hakkımda yapılan haberlerin hiç bir şekilde doğruluğu yoktur. İfademde de söylediğim gibi iyi niyetin suistimali söz konusudur" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2019 02:50 

YORUMLAR


Konut kredisinde faizler 1 yılın en düşük seviyesine geriledi
Emine Bulut'u öldüren Fedai Baran'dan kan donduran sözler: Hayvan kestim Cem Garipoğlu'nun babasının eski avukatı Metin Feyzioğlu Emine Bulut tweetiyle sosyal medyada büyük tepki gördü