Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok - Son Dakika

Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok

23.10.2020 20:10

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, "Biz seçim yapmak istedik. Fakat Dernekler Masası'ndan bize gelen cevaba göre 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok" dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Mustafa Cengiz'in açıklamaları;

"Galatasaray'a karşı topyekün taarruz var. Salı günü anlatacağım. Ancak biz bu sezon 38. kupamızı alacağız. Taraftarlarımız emin olsun. Galatasaray, dünyanın en büyük sivil toplum ve futbol kulüplerinden biridir."

"Galatasaray'a karşı kutsal bir savaş açıldı. Salı günü anlatacağım. Bu savaşta Galatasaray'ı psikolojik olarak transfer yarışına soktular. Sanki ne kadar çok transfer yaparsanız ayrı bir kupa alacaksınız diye."

"ÇOK KARAKTERLİ BİR FUTBOLCU"

"Falcao zamanla açılacak. Türkiye'deki futbola, yorumlara da alışacak. İndirimde de sağ olsun tutar olarak en büyük indirimi o yaptı. Çok karakterli bir futbolcu. Falcao'ya yanlış bir şey söylemedim."

"1 ARALIK'TAN ÖNCE SEÇİM YOK"

"Biz seçim yapmak istedik. Fakat Dernekler Masası'ndan bize gelen cevaba göre 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok."

Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok

Son Dakika Spor Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Spor spikeri Diletta Leotta, sosyal medya paylaşımıyla sırrını açığa çıkardı Özel eğitim kurumlarında yüz yüze eğitim 5 güne çıkarıldı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Riskli bir tırmanışla karşı karşıyayız Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Son Dakika! NATO: Türkiye ve Yunanistan gelecek hafta Akdeniz'de yapılacak tatbikatları iptal etti Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı