Galatasaray'da Rizespor maçı sonrası büyük tepki: "Bu 'Zorlu' kafası" - Son Dakika

Galatasaray'da Rizespor maçı sonrası büyük tepki: "Bu 'Zorlu' kafası"

2 ay önce

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru yaptığı paylaşımda "Attığımız golün iptali için VAR'a giderek kılı kırk yarıp iptal ettirenler, Emre'nin pozisyonundaki 'HALİS muhlis' penaltıyı görmezden gelip yok saymışlardır.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru yaptığı paylaşımda "Attığımız golün iptali için VAR'a giderek kılı kırk yarıp iptal ettirenler, Emre'nin pozisyonundaki 'HALİS muhlis' penaltıyı görmezden gelip yok saymışlardır. Bu kafa ZORLU kafasıdır. Bizi yolumuzdan alıkoyamazsınız. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


"NET PENALTIMIZ..."


Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise "Lamı, cimi yok, bu akşam net bir penaltımız verilmeyerek galibiyetimiz önlenmiştir." şeklinde paylaşım yaptı.


"BU KADARI DA PES"


Galatasaray Kulübü Scout Şefi Emre Utkucan, "Bu kadarı da pes, kaç monitör, kaç açı lazım görmeniz için?" sözleriyle isyan etti.


Galatasaray'da Rizespor maçı sonrası büyük tepki: Bu 'Zorlu' kafası

Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 12:17 

YORUMLAR


Son Dakika

Asansörde kendisini taciz etmeye çalışan adamı etkisiz hale getirdi
Birlikte basıldığı kadının eşini bıçaklayan Suriyeli sanığa 10 yıl hapis cezası verildi Son dakika: Avustralya'da iki uçak havada çarpıştı, 4 kişi yaşamını yitirdi