Galatasaray'da Ünal Aysal İddiası - Son Dakika

Galatasaray'da Ünal Aysal İddiası

26.04.2017 13:20
Galatasaray'da Ünal Aysal İddiası, System.String[]

Galatasaray'da Ünal Aysal adını ön plana çıkaran neden kulübün acil bulmak zorunda olduğu 500 milyon TL'lik kasa kolaylığını sağlayabilecek tek isim olması

Önce "istifa" sonra "Lucescu" gündemini masaya yatıran Başkan Dursun Özbek'e muhalif olan grup ise "başkan" arıyor...

Pazar gecesi derbiyi; Ali Dürüst, Faruk Süren, Fatih Altaylı ile beraber izleyen Abdürrahim Albayrak "ben adayım. Destekleyin. Kongre çağrısı yapalım" çıkışını yaptı. Galatasaray Lisesi mezunu olmadığı için başkan seçilmesinin neredeyse imkansız olduğunu iddia eden arkadaşları ise Süren'in etrafından birleşilmesi gerektiğini masaya yatırdılar.

Dursun Özbek'in cebinden verdiği parayı ve kefaletini karşılayabilecek bir maddi kaynağı olmayan Süren'in ise paralı bir asbaşkan bulmadan aday olmasının imkansız olduğu gelen bilgiler arasında.

Ünal Aysal, 500 milyon TL ile geliyor

Her seferinde önce "aday değilim" deyip ardından da "camiadan talep var" diyerek adını sıcak tutan Ünal Aysal'a ise camia mesafeli yaklaşıyor... Aysal'a muhalefet edenler, "bizi bu duruma o getirdi" derken diğer grup ise "Galatasaray küçülerek büyüyemez" diye destek veriyor.

Ünal Aysal adını ön plana çıkaran ise; kulübün acil bulmak zorunda olduğu 500 milyon TL'lik kasa kolaylığını sağlayabilecek tek isim olması. Daha önce "kasa kolaylığı" sağlamayan ve "kulübe para vermeyen" Aysal'ın bunu sağlama sözü vererek adaylık için tam destek alabileceği de konuşulanlar arasında.

Kaynak: Fotospor

Galatasaray'da Ünal Aysal İddiası

Son Dakika Spor Galatasaray'da Ünal Aysal İddiası - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti