Galatasaray Sportif AŞ'de Bağımsız Üye Ataması Yapıldı - Son Dakika

Galatasaray Sportif AŞ'de Bağımsız Üye Ataması Yapıldı

Galatasaray Sportif AŞ'de Mehmet Dedeoğlu'ndan boşalan bağımsız üyelik görevine Prof. Dr. Emre Alkin getirildi.

Galatasaray Sportif AŞ'de Bağımsız Üye Ataması Yapıldı, System.String[]

Galatasaray Sportif AŞ'de Mehmet Dedeoğlu'ndan boşalan bağımsız üyelik görevine Prof. Dr. Emre Alkin getirildi.


Şirketten Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda yer alan açıklamada, bugün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında bağımsız üyeliğe Emre Alkin'in getirilmesine karar verildiği aktarıldı.


Emre Alkin'in, ilk toplanacak genel kurula kadar bağımsız yönetim kurulu üyesi olacağı, ayrıca kurumsal yönetim komitesi, denetim komitesi ve riskin erken saptanması komitesinde de başkan olarak görevlendirildiği ifade edildi.


Öte yandan, Levent Nazifoğlu'nun istifasından dolayı boşalan yönetim kurulu üyeliğine ise Mehmet Dedeoğlu'nun getirildiği duyuruldu.


Son Dakika

İkinci el araç alacaklara uyarı: Fiyatlar artmaya devam edecek 48 gün sonra açılan Meclis'te bekçilerin maaş artışı ve yeni yetkileri ele alındı Dışişleri Bakanlığı, Doğu Akdeniz'de yeni ruhsat başvurusu yapılan sahaları gösteren haritayı paylaştı Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz Taşıt kredisi çekmeyi düşünenler dikkat! İşte %0,49 - %0,69 faiz oranlarının geçerli olacağı markalar Üç kamu bankasının başlattığı düşük faizli kredi paketine Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım da dahil oldu Giresun'da ilk defa salep üretimi yapıldı, kilosu 1.400 TL'den satılıyor Turizm cenneti Bodrum'da şezlongların günlük kirası, ortalama bir evin aylık kirasından daha yüksek Kamu bankalarının düşük faizli kredi paketinden fırsatçı firmalar yararlanamayacak Üzüm yaprağı, meyvesinden 10 kat daha fazla kazandırıyor Ukraynalı turistler 1 Temmuz'dan itibaren Türkiye'ye gelecek Normalleşme sürecinde kamuda alınacak tedbirler belirlendi! Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak İGDAŞ'tan sonra şimdi de İSKİ! CHP'li meclis üyesi bile gelen faturaya isyan etti Resmi Gazete'de yayımlandı! Parasını bankada unutanlar için süre uzatılıyor Son Dakika: THY yurt dışı uçuşlarına 18 Haziran'da başlayacak