Son Dakika Haberleri: Gazetecilik Öğrencisi, Fotoğraf Çekmek İçin Çıktığı Kuleden Düşüp Öldü

Gazetecilik Öğrencisi, Fotoğraf Çekmek İçin Çıktığı Kuleden Düşüp Öldü

3 gün önce

ABD'nin New York kentinde 22 yaşındaki üniversite öğrencisi, fotoğraf çekmek için çıktığı saat kulesinden düşerek korkunç şekilde can verdi.

22 yaşındaki üniversite öğrencisi, fotoğraf çekmek için çıktığı saat kulesinden düşerek hayatını kaybetti.

12 METRE AŞAĞI YUVARLANDI

Olay dün ABD'nin New York kentinde bulunan Fordham Üniversitesi'nde meydana geldi. Gazetecilik bölümü öğrencisi olan 22 yaşındaki Sydney Monfries, fotoğraf çekmek için bir grup arkadaşı ile beraber çıktığı 'Keating Hall' saat kulesinden düştü. Monfries, kule içindeki spiral merdivenlerden yaklaşık 12 metre aşağı yuvarlanarak yine merdivenlerin üzerine düştü. Genç kızın arkadaşları durumu sağlık ekiplerine bildirdi.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Ağır yaralanan genç kız, sağlık ekiplerince kulenin bir penceresinden dışarı güçlükle çıkarılabildi. Ambulans ile St. Barnabas hastanesine kaldırılan Sydney Monfries, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Üniversite yönetimi, girişi yasak olan kuleye öğrencilerin ne şekilde girdiğini araştırıyor.

Genç kızdan geriye bu fotoğraf kaldı;

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 03:56 Kaynak: DHA

YORUMLAR (28)
  • vatan sever: okuyanların halini görüyorsunuz Cevap Yaz 3 17 Yayından Kaldır kaya: vatansever sen vatan sevme sen öl 1 0 Yayından Kaldır varsa çocuklarını okula gönderiyormusun: ilim öğrenmek beşikten mezara Dinimizin en önemli hükümlerindendir. (hem k. kerimde hem sünnette böyledir. )kendini ve ülkeni geliştirmek için üretebilmen gerekir, teknolojik ürünlerden sağlıklı tarım ürünlerine kadar gelişmek ve rekabet etmek için eğitim şart refah sevisesini yükseltmek işsizliği azaltmak için eğitim şart dünya köy oldu bu köyde ayakta kalmak için eğitim şarta, kuru kuruya vatan sever olmaz, çalışıp üretip ahlaklı olmakla hoşgörü ile olur bunlar içinde eğitim şart, 4 1 Yayından Kaldır osmn: okumayanları da görüyoruz. onun bunun altında otobüslerde. babaları amcaları dayıları abileri , halaları teyzeleri bilmem ne ile. 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Dolarda Hareketli Anlar Yaşanıyor! İşte Son Durum Adana 'İntiharı Aklımdan Çıkaramıyorum' Notu Bırakıp, 9'uncu Kattan Atladı MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Encümen Üyeliği Seçimlerinde Arbede Yaşandı