Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler - Son Dakika

Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler

22.10.2020 13:32

Şanlıurfa'da genç kadının oğlu ile birlikte komşuları tarafından darp edildiği anlar kameraya yansıdı. Suçluların cezalandırılmasını isteyen talihsiz kadın, "Bir tanesi boğazımı sıktı, diğeri de bıçağı getirdi, al bu bıçağı öldürün bunu, dedi. Böyle bir vicdansızlık görmedim" şeklinde konuştu.

Eyyübiye ilçesine bağlı Akşemsettin Mahallesi'nde yaşanan olayda aynı binada yaşayan Rukiye Çapar ile komşusu E.K. arasında iddiaya göre bina önüne çöp atılması nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma sonrası E.K. ile yanındaki akrabaları Çapar'ı bina önüne çağırdı. Bu sırada dışarı çıkan Çapar, dışardaki grup tarafından darp edildi.

KUCAĞINDA ÇOCUĞU VARDI

Kucağındaki oğlu A.M.Ç. ile birlikte darp edilen genç kadın, hastanedeki tedavisinin ardından güvenlik kamerası kayıtları ile darp raporunu polise vererek komşusundan şikayetçi oldu.

Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler

KAMERA OLAN BİTENİ KAYDETTİ

Hem oğlunun hem de kendisinin darp edildiğini belirten Çapar, kendilerini darp eden komşularının cezalandırılmasını istedi. Yaşanan olay saniye saniye güvelik kamerasına yansıdı.

Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler

"BENİ ÖLDÜRECEKLERDİ"

Rukiye Çapar, kendisini darp eden komşuları hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirterek, suçluların cezalandırılmasını istedi. Çapar, "7 kişiydiler, beni aralarına alıp darp ettiler. Tekme, tokat ve taşlarla darp edip ölüme terk ettiler. Komşularıma da bırakın içeri alıp öldüreceğiz, demişler. Bir tanesi boğazımı sıktı, diğeri de bıçağı getirdi, al bu bıçağı öldürün bunu, dedi. Böyle bir vicdansızlık görmedim. Hastaneye gittim. Darp raporlarıyla birlikte suç savcılığa suç duyurunda bulundum. Bana ve oğluma bunu yapanların cezalandırılmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Seda Sayan, yeni işiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Yol ortasında duran köpeği ezip, yoluna devam etti! O anlar kameraya yansıdı PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 71 can kaybı, 2102 yeni hasta tespit edildi Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok