Gonca Vuslateri, Sıla'nın Eski Sevgilisi Özgür Mumcu ile El Ele Görüntülendi - Son Dakika

Gonca Vuslateri, Sıla'nın Eski Sevgilisi Özgür Mumcu ile El Ele Görüntülendi

27.05.2019 16:07

Geçtiğimiz sene ses mühendisi Burak Ertoğan'dan boşanan Gonca Vuslateri, şarkıcı Sıla'nın eski sevgilisi Özgür Mumcu ile aşk yaşamaya başladı. Çift, önceki akşam ele ele görüntülendi.

Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, aradığı aşkı usta gazeteci Uğur Mumcu'nun oğlu Özgür Mumcu'da buldu. Çiçeği burnunda çift, önceki akşam Cihangir'deki bir mekandan el ele çıkarken görüntülendi.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

Bu sabah tv100'de ekrana gelen Cengiz Semercioğlu ile Seren Serengil'in sunduğu 'Duymadık Demeyin' programında ekrana gelen görüntülerde iki aşık önce Cihangir'de bir mekanda arkadaş grubuyla sohbet ediyor, daha sonra da sokakta el ele yürüyor. Sokakta ellerini havaya kaldırarak ilginç hareketler yapan ikili daha sonra Cihangir'de bir apartmana girdi.

SILA İLE AŞK YAŞAMIŞTI

Özgür Mumcu geçmişte Sıla, Bilge Öztürk ve Sezin Akbaşoğulları'yla beraberlik yaşamıştı.

Özgür Mumcu ve Sıla
Gonca Vuslateri, Sıla'nın Eski Sevgilisi Özgür Mumcu ile El Ele Görüntülendi
Gonca Vuslateri, Sıla'nın Eski Sevgilisi Özgür Mumcu ile El Ele Görüntülendi

Son Dakika Magazin Gonca Vuslateri, Sıla'nın Eski Sevgilisi Özgür Mumcu ile El Ele Görüntülendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (17)
  • Ömer: Çağdaşlık dedikleri böyle rezil bir hayat işte.Biz çağdaş bir hayat değil Allah'ın istediği bir hayat yaşamalıyız.Yani mutlaka nikah mutlaka aile hayatı istemeliyiz. Bu pislikler çocuklarımıza çok kötü örnek oluyorlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Bill Gates koronavirüs salgını ve mikroçip iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu: Söylenenlere çok şaşırdım Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Galatasaray'a gelmesi beklenen Mostafa Mohamed Saint-Etienne ile anlaştı Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Aralık 2020'de verdiği yatırım teşvik belgeleri ile 29 bin kişiye iş imkanı doğacak Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı