Google Play Store'a Yeni Güncelleme - Son Dakika

Google Play Store'a Yeni Güncelleme

05.06.2014 11:02
Google Play Store'a Yeni Güncelleme

Google Play Store için yayınlanan son güncelleme uygulama izinlerindeki büyüyen karışıklığa son vermek için geliyor.

Furkan Yaldız - -

Android platformunun dev uygulama mağazası yeni güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. Dev arama motoru Google, mevcut Google Play Store için kullanım kolaylığı sağlayan yeni güncellemesini yayınladı.


Google tarafından dağıtımına kısa bir süre önce başlanan 4.8.20 sürüm numarasına sahip olan güncelleme, uygulama izinlerindeki büyüyen karışıklılığa son vermek için geliyor. Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları, bu yeni güncelleme sayesinde uygulama indirme aşamasında yeni ikonlar ile istenilen izinleri çok kolay bir şekilde algılayabilir. Söz konusu mağazada bir fark yaratan bu güncelleme kısaca kullanıcılara daha bilinçli bir karar vermede yardımcı oluyor.


Google Play Store uygulaması için yayınlanan güncelleme her zaman olduğu gibi kademeli olarak dağıtılıyor.Furkan Yaldız - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Kaynak: Teknokulis
YORUMLAR
500
Başkan Güngör: 'Dijital pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor ' Başkan Güngör: 'Dijital pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor ' Teknoloji Editörü Ozancan Kubilay hacker'ların 'oltalama' yöntemine karşı uyarıda bulundu Teknoloji Editörü Ozancan Kubilay hacker'ların 'oltalama' yöntemine karşı uyarıda bulundu Akıllı saatler için ChatGPT sürprizi! Akıllı saatler için ChatGPT sürprizi!

Son Dakika Teknoloji Google Play Store'a Yeni Güncelleme - Son Dakika


Advertisement