Gosford Park Filmi - Son Dakika

Gosford Park Filmi

01.07.2011 11:54
Gosford Park Filmi, System.String[]

Gosford Park filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Gosford Park filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

1930'ların İngilteresi. Sir William McCordle (Michael Gambon) ve karısı Lady Sylvia dostlarını bir hafta, Gosford Park adlı malikanelerine davet ederler.

Davetliler zengindir ve aralarında bir kontes, bir savaş kahramanı, bir oyuncu ve bir film yapımcısı bulunmaktadır ve hizmetkarlarını da beraberlerinde getirmişlerdir. Ev sahibi hizmetkarlar ile misafir hizmetkarlar arasında bir rekabet başlar.

Bu evde, göze görünenden fazlasının var olduğu yavaş yavaş anlaşılır. Gece davetlilerden biri öldürülür.

Yönetmen: Robert Altman

Senaryo: Julian Fellowes, Bob Balaban, Robert Altman

Oyuncular: Camilla Rutherford, Kristin Scott Thomas, Michael Gambon, Maggie Smith, Alan Bates

Filmin Türü: Komedi, Gizem,

Orijinal Adı: Gosford Park

Yapımcı Firma: USA Films

Yapım Yılı: 2001

Yapım Ülkesi: İtalya/İngiltere/ABD/Almanya

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 137 dk.

Resmi Sitesi: http://www.bacfilms.com/gosfordpark/

Gosford Park Filmi

Son Dakika Güncel Gosford Park Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'de Skrtel ile çarpışan Bolingoli oyuna devam edemedi Boş arazide ölü bulunan kişi, arkadaşlarına "Hakkınızı helal edin" yazılı mesaj atmış Ekrem İmamoğlu, canlı yayında suikast iddialarına ilişkin konuştu: 'Ne oluyor?' dedim Kastamonu Belediye Başkanı, artan vakalar sonrası uyardı: Rakamlarımız hiç bu kadar yüksek olmamıştı Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor Canlı yayında saldırıya uğrayan muhabir, saldırganlar için ders gibi ceza istedi