Son Dakika Haberleri: Gülben Ergen'den Bikinili Yaz Fotoğrafı!

Gülben Ergen'den Bikinili Yaz Fotoğrafı!

13 gün önce

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sıcak havalara özlemini bikinili fotoğrafıyla dile getirdi. Ergen, fotoğrafına, "Yaz gelsin." notunu ekledi.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen sıcak havalara özlemini bikinili fotoğrafıyla dile getirdi. Ergen fotoğrafına, "Yaz gelsin." notunu ekledi.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen sosyal medya hesabından yaz aylarına olan özlemini dile getirdi. Siyah bikinisiyle takipçilerini kendine hayran bırakan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, fotoğrafına, "Yaz gelsin." notunu ekledi. Ergen'in fotoğrafı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

"CANIMA CAN KATTIĞIN O AN"

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen oğlunun doğum gününü duygusal paylaşımıyla kutlamıştı. Ergen paylaşıma, "Minicik canınla, canıma can kattığını gördüğüm o an. 2007, 18 Ocak... Sen mi doğdun? Ben mi doğdum? Belki de birlikte doğduk be oğul, bu eşsiz duyguya doyamamış olmalıyım ki, senden sonra iki kez daha doğdum. 22 Haziran tam kışın başıydı, sonra tam yazın başı. Yazsam bir ömür, anlatsam bir ömür, yaşasam bin ömür. (Hani bir duam var ya dalga geçtikleri onu demeye devam, ama buraya yazmam anladınız siz)" notunu yazmıştı.


YORUMLAR


Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi Erdoğan Kahramanmaraş Mitinginde Gelen Telefon Sonrası Konuşmasına Ara Verdi

Saldırgan Kadın, Kendisini Taciz Ettiğini Öne Sürdüğü Adama Sokak Ortasında Kurşun Yağdırdı