Son Dakika Haberleri: Gülben'i Zora Sokacak Kare! Erhan'la Evliyken Yeni Aşkıyla Olan Fotoğrafı Çıktı

Gülben'i Zora Sokacak Kare! Erhan'la Evliyken Yeni Aşkıyla Olan Fotoğrafı Çıktı

30 gün önce

Şu sıralar magazin manşetlerini süsleyen Gülben Ergen'in Erhan Çelik'i aldattığı iddia edilen iş adamı Tolga Duğles'le 2016 yılında çekilen fotoğrafı ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı  Gülben Ergen ile sevgilisi olduğu iddia edilen  Tolga Duğles'in 1.5 yıl önce tanıştıkları iddiasını güçlendirecek bir fotoğraf gün yüzüne çıktı. Ergen iddiaları reddetse de  Seren Serengil "Kendi el yazınla yazdığın mektupları inkar mı edeceksin?" açıklamalarında bulunmuştu.

GÜLBEN'İN CANINI SIKACAK FOTOĞRAF

Şu sıralar  Seren Serengil ve  Yeşim Salkım'ın ağır eleştirilerine maruz kalan  Gülben Ergen'i zora sokacak bir fotoğraf karesi ortaya çıktı. Nisan 2016'da bir okul açılışında çekilen fotoğrafta  Gülben Ergen'in birkaç koltuk ötesinde şu sıralar aşk yaşadığı iddia edilen  Tolga Duğles oturuyor. O sıralar ünlü şarkıcı  Erhan Çelik ile evliydi.

MUSTAFA ERDOĞAN'IN KUZENİ DE ORADA

İşin bir diğer ilginç tarafı da  Tolga Duğles'in hemen yanında  Gülben Ergen'in şoförlüğünü yapan eski kocası  Mustafa Erdoğan'ın kuzeni Şehabettin'in oturması...

SEREN SERENGİL MEKTUPLARI İFŞA ETMİŞTİ

Seren Serengil, sosyal medya hesabından  Gülben Ergen'in  Erhan Çelik'i aldattığını inkar etmesine çıldırdı. Serengil geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan, "Evliyken sevgiline mektuplar yazdın. Onları da mı inkar edeceksin" dedi.

YEŞİM SALKIM CANLI YAYINDA ÇILDIRMIŞTI

Yeşim Salkım da dün  Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayına çıkıp  Gülben Ergen ile ilgili demediğini bırakmadı. Salkım, "Ben onun gibi otel odalarında basılmadım, kimsenin metresi olmadım." diyerek bomba açıklamalarda bulundu.

İşte  Gülben Ergen'i zora sokacak kare;

Seren Serengil'den Gülben Ergen'e Zehir Zemberek Sözler: Aldattığına Dair Belgeler Var
Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i Fena Bombaladı: Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım
Gülben Ergen, Yeşim Salkım ve Seren Serengil'e Dava Açıyor


Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Düğünde Kız Tarafı Takıları İsteyince İki Taraf Birbirine Girdi: Gelin ve 11 Davetli Yaralandı
Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin İlk 11'leri Belli Oldu