Son Dakika Haberleri: Gürsu İçin Sabah Sohbetlerinde İstişare Yapılıyor

Gürsu İçin Sabah Sohbetlerinde İstişare Yapılıyor

5 ay önce

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Sabah sohbetlerinde esnaf buluşmaları" programları kapsamında ilçe esnaflarıyla buluşmalarını sürdürüyor.

Gürsu İçin Sabah Sohbetlerinde İstişare Yapılıyor, System.String[]

Gürsu İstiklal Mahallesi'nde bulunan Sondem Kıraathanesi'nde esnaflar ve vatandaşlarla kahvaltıda biraraya gelen Başkan Işık, toplantı sonrasında sokakta mahalle sakinleriyle sohbet etti.

"Esnaflarımız ve vatandaşlarımızla biraraya geldiğimiz sabah sohbetlerimizde, Gürsumuz'un gelişimi için yapılması gereken çalışmaları, hoş sohbet ortamında istişare etmiş oluyoruz." diyen Başkan Işık, "Esnaflarımızın Gürsu için talep ve önerilerini dinliyoruz. İlçemizin çağdaş kent kimliğine uygun şekilde gelişimini sağlamak hedefiyle çalışmalarımızı gerçekleştirirken hemşehrilerimizin beklentileri bizler için büyük önem taşımakta. Her fırsatta onlarla istişare yapmaya özen gösteriyor ve çalışmalarımızı onların ışığıyla yönlendiriyoruz. Gürsumuz'un gelişimi için tüm dinamikleri harekete geçirerek en sağlıklı çözümleri üretmeye çalışıyoruz" dedi.

Gürsu Ak Parti ilçe yöneticileri, mahalle muhtarı ve belediye birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Gürsu Kent Meydanı'nın geliştirilmesi başta olmak üzere, ilçenin gelişimi yönündeki taleplerini dile getirdiler.
Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Hadise, Beyazıt Öztürk Fotoğrafıyla Takipçilerinin Kafasını Karıştırdı