Son dakika Gürsu haberleri, Gürsu son dakika, son dakika Gürsu

Son Dakika Gürsu Haberleri

 • Bursa'yı geleceğe taşıyacak projeler açıklandı
  02 Mar Bursa'yı geleceğe taşıyacak projeler açıklandı

  BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, şehri daha ileriye taşıyacak yeni dönemdeki vizyonunu ve gerçekleştireceği projelerini 'Ulaşan Şehir, Dirençli Şehir, Yeşil ve Yaşanabilir Şehir, Üreten Şehir, Yaşayan Şehir ve Yaşatan Şehir' olmak üzere 6 ana başlık altında anlattı.

 • Alinur Aktaş 'Şimdi dönüşüm zamanı' diyerek yeni projelerini açıkladı
  02 Mar Alinur Aktaş "Şimdi dönüşüm zamanı" diyerek yeni projelerini açıkladı

  Cumhur İttifakı'nın Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş, "şimdi dönüşüm zamanı" diyerek yeni mega projelerini açıkladı.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Türkiye İttifakı, Türkiye'nin bütün evlatlarından oy istiyor
  29 Şub CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Türkiye İttifakı, Türkiye'nin bütün evlatlarından oy istiyor

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Bursa'da düzenlenen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye İttifakı'nın Türkiye'nin bütün evlatlarından oy istediğini belirtti. Özel, Türkiye İttifakı'nın rengini, ay yıldızlı al bayraktan aldığını ve milli takım gol atınca ayağa kim sıçrıyorsa hepsinden oy istediğini ifade etti. Ayrıca, Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirerek, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Atatürk'ün partisi olduğunu vurguladı ve daha güçlü bir ittifak kurulması gerektiğini söyledi.

 • Mustafakemalpaşa'nın nüfusu 2023'te arttı
  29 Şub Mustafakemalpaşa'nın nüfusu 2023'te arttı

  TÜİK'in 2023 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçlarına göre, Mustafakemalpaşa'nın nüfusu bir önceki yıla göre bin 660 kişi artarak 103 bin 944'e ulaştı. Kadın nüfusunun erkek nüfusa göre daha fazla olduğu belirlendi. Mustafakemalpaşa, Bursa'nın en büyük 7. ilçesi konumuna yükseldi ve Bayburt, Tunceli ve Ardahan'ı geride bıraktı. En büyük nüfusa sahip mahalle Hamidiye oldu.

 • Doç. Dr. Merve Kavakcı: Başörtü yasağı Cumhurbaşkanımızın dirayeti sayesinde kalktı
  29 Şub Doç. Dr. Merve Kavakcı: Başörtü yasağı Cumhurbaşkanımızın dirayeti sayesinde kalktı

  Bursa Teknik Üniversitesi'nde konuşan Doç. Dr. Merve Kavakcı, 28 Şubat dönemini değerlendirdi ve başörtü yasağının kalkmasının Cumhurbaşkanımızın dirayeti ve demokrasiye bağlılığı sayesinde gerçekleştiğini belirtti.

 • Başkan Aktaş'tan Nilüfer'e hizmet açıklaması
  24 Şub Başkan Aktaş'tan Nilüfer'e hizmet açıklaması

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer ilçesinde yapmak istedikleri hizmetler için gerekli zemini bulamadıklarını belirterek açıklamalarda bulundu.

 • Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer ilçesindeki çalışmaları için zemin bulamadıklarını belirtti
  24 Şub Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer ilçesindeki çalışmaları için zemin bulamadıklarını belirtti

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yıldırım ve Yenişehir ilçelerinde yaptıkları güzel çalışmaların benzerlerini Nilüfer ilçesinde de yapmak istediklerini ancak gerekli zemini bulamadıklarını belirtti.

 • Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım'a kazandırılan Vakıf Bera Kent Parkı'nın spor kompleksi hizmete açıldı
  23 Şub Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım'a kazandırılan Vakıf Bera Kent Parkı'nın spor kompleksi hizmete açıldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım'a kazandırılan Vakıf Bera Kent Parkı'nın spor kompleksi, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın da katıldığı törenle hizmete açıldı. Spor kompleksi, futbol sahaları, basketbol, boks ve güreş branşlarına özel spor salonları ile eğitim salonlarını içermektedir. Tesisler, Yıldırım'a ve Bursa'nın spor gelişimine büyük bir ivme kazandıracaktır.

 • Bursa'da haritalarda yer almayan fay keşfedildi! 7,3 büyüklüğünde deprem tehlikesi
  22 Şub Bursa'da haritalarda yer almayan fay keşfedildi! 7,3 büyüklüğünde deprem tehlikesi

  Bursa'da daha önce haritalarda yer almayan 95 kilometre uzunluğunda Kayapa-Yenişehir Fayı keşfedildi. Yeni keşfedilen fayın 7,3 büyüklüğünde bir deprem üretebileceği belirtiliyor.

 • Bursa'da ÇEDES'e Karşı Güç Birliği Platformu Oluşturuldu
  21 Şub Bursa'da ÇEDES'e Karşı Güç Birliği Platformu Oluşturuldu

  Bursa'da çeşitli sendika ve STK'lar bir araya gelerek ÇEDES'e Karşı Güç Birliği Platformu (ÇEKAG) oluşturdu. Platform üyeleri, ÇEDES'e karşı mücadeleyi Gürsu ilçesinden başlatarak, okulların medreseye dönüştürülmesine karşı çıkıyor ve Bursa'da ÇEDES'e izin vermeyeceklerini belirtiyor.

 • Bursa'da Kadınlar Coğrafi İşaretli Armutları Kurutup Atıştırmalık Üretiyor
  15 Şub Bursa'da Kadınlar Coğrafi İşaretli Armutları Kurutup Atıştırmalık Üretiyor

  Bursa'nın Gürsu ilçesinde kurulan bir kooperatifte, coğrafi işaretli 'Deveci' ve 'Santa Maria' cinsi armutları kurutup atıştırmalık üreten kadınlar, kendi markalarıyla ürünlerini satıyor. Kadınlar, armutların yanı sıra butik pasta ve çikolata üretimi de yapıyor. Kooperatif üyeleri, ürünlerini sosyal medya hesapları, internet siteleri ve e-ticaret sayfalarında satışa sunuyor. Kadınlar, devlet desteğiyle aldıkları ekipmanlarla katma değerli ürünler üretmeye devam ediyor.

 • Arabayatağı'na Modern Kapalı Pazar Alanı
  13 Şub Arabayatağı'na Modern Kapalı Pazar Alanı

  BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'ne kazandırılan modern kapalı pazaryeri, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 • Kırklareli'nde küçükbaş hayvanlar brusella hastalığına karşı aşılanıyor
  13 Şub Kırklareli'nde küçükbaş hayvanlar brusella hastalığına karşı aşılanıyor

  Kırklareli'nin Vize ilçesinde küçükbaş hayvanlar brusella hastalığına karşı aşılanıyor. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan aşılama çalışmaları ile hastalığın yayılması engellenmeye çalışılıyor. Veteriner hekimler tarafından koyun ve keçilere aşı yapılarak çiftçiler bilgilendiriliyor.

 • Bursa'da Pilot, Yamaç Paraşütü Yapan Arkadaşlarını Selamladı
  11 Şub Bursa'da Pilot, Yamaç Paraşütü Yapan Arkadaşlarını Selamladı

  Bursa'da bir pilot, yamaç paraşütü yapan arkadaşlarını alçak uçuş yaparak selamladı. Pilotun selamlama uçuşu arkadaşlarının kamerasına yansıdı. Arkadaşlar da uçuşlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirdi.

 • Bursa'da bin polis katılımıyla 'huzur' uygulaması: 12 kişi gözaltına alındı, 48 araç sürücüsüne ceza uygulandı
  11 Şub Bursa'da bin polis katılımıyla 'huzur' uygulaması: 12 kişi gözaltına alındı, 48 araç sürücüsüne ceza uygulandı

  Bursa'da bin polisin katılımıyla düzenlenen 'huzur' uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 12 kişi gözaltına alınırken trafik kurallarını hiçe sayan 48 araç sürücüsüne 170 bin lira idari para cezası uygulandı. 2 araç ise trafikten men edildi. Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde bin polisin katılımıyla kent merkezinde vatandaşların can ve mal güvenliği korumak amacıyla 'huzur' uygulaması yaptı.

 • Bursa Büyükşehir Belediyesi Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'nde modern kapalı pazaryerini hizmete açtı
  10 Şub Bursa Büyükşehir Belediyesi Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'nde modern kapalı pazaryerini hizmete açtı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'ne modern kapalı pazaryeri kazandırdı. Pazaryeri, 530 adet pazar tezgahı, mescit, abdesthane, tuvaletler, depo alanları ve teknik alanlarıyla bölge halkına daha sağlıklı ve konforlu bir alışveriş ortamı sunacak.

 • CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey: 'Son 5 yılda Bursa'da tamamlanmış 1 metre raylı sistem ilavesi yapılmadı'
  10 Şub CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey: 'Son 5 yılda Bursa'da tamamlanmış 1 metre raylı sistem ilavesi yapılmadı'

  CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa'da son 5 yılda tamamlanmış 1 metre raylı sistem ilavesi yapılmadığını belirtti. İstanbul'da ise 10 tane hat aynı anda başlayarak tamamlandığını söyledi.

 • Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ: Sığınmacıların uzayan misafirliği zulme dönüştü
  04 Şub Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ: Sığınmacıların uzayan misafirliği zulme dönüştü

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'deki sığınmacıların misafirliğinin uzadığını ve artık bunun zulme dönüştüğünü belirterek, 'Uzayan misafirlik, ev sahibine zulüm olur' dedi. Özdağ, Türkiye'deki sığınmacıların sayısının 13 milyonu geçtiğini ve bu durumun güvensizlik ortamına neden olduğunu ifade etti. Zafer Partisi'nin belediye hizmetlerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlara turist tarifesi uygulayacağını söyledi.

 • Ümit Özdağ: Sığınmacıların uzayan misafirliği zulme dönüştü
  04 Şub Ümit Özdağ: Sığınmacıların uzayan misafirliği zulme dönüştü

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'deki sığınmacıların misafirliğinin uzadığını ve artık bunun zulme dönüştüğünü belirterek, 'Peygamber efendimizin hadis-i şerifi var, 'Uzayan misafirlik, ev sahibine zulüm olur'. Bu misafirlik çok uzadı, bu bize zulüm oldu' dedi.

 • Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ: Sığınmacılar artık zulme dönüştü
  04 Şub Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ: Sığınmacılar artık zulme dönüştü

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'deki sığınmacıların misafirliğinin uzadığını ve artık bunun zulme dönüştüğünü belirterek, 'Peygamber efendimizin hadis-i şerifi var, 'Uzayan misafirlik, ev sahibine zulüm olur'. Bu misafirlik çok uzadı, bu bize zulüm oldu' dedi.

 • Saadet Partisi, 339 Belediye Başkan Adayını Açıkladı...Temel Karamollaoğlu: 'Belediyelerimizin Kapısından Arsız, Hırsız Girmeyecektir'
  03 Şub Saadet Partisi, 339 Belediye Başkan Adayını Açıkladı...Temel Karamollaoğlu: "Belediyelerimizin Kapısından Arsız, Hırsız Girmeyecektir"

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara'da aday tanıtım toplantısında; “İsrafın i’sine dahi tahammülümüz yoktur. Vatandaşın cebinden kuruş kuruş toplanan paraları milyar milyar savurma dönemine mutlaka bunun için son vereceğiz. Kaynaklarımızı verimli kullanacak bu konuda çok ama çok hassas davranacağız. Titiz davranacağız. Yolsuzluğa asla müsamaha göstermeyeceğiz. Belediyelerimizin kapısından arsız, hırsız girmeyecektir. Bizim belediye başkanlarımızın kursağından bir lokma yetim malı geçmez. Belediye kaynaklarını ise yetim malına sahip çıkar gibi değerlendireceğiz. Biz bu anlayışla israf, rüşvet ve yolsuzluk düzenine son vereceğiz. 1 Nisan sabahından itibaren ihaleler üzerinden birilerinin köşeyi dönme devri sona erecektir" dedi.

 • Bursa'da Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'nde Modern Kapalı Pazaryeri Açıldı
  03 Şub Bursa'da Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'nde Modern Kapalı Pazaryeri Açıldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım'ın Arabayatağı Mahallesi'ne kazandırılan modern kapalı pazaryerinde alışveriş başladı. İlk pazarın kurulmasıyla konforlu alışverişin başladığı kapalı pazaryeri hem pazarcı esnafını hem de alışverişe gelen vatandaşları mutlu etti.

 • Kırklareli'nde kantin ve yemekhane çalışanlarına hijyen eğitimi verildi
  03 Şub Kırklareli'nde kantin ve yemekhane çalışanlarına hijyen eğitimi verildi

  Kırklareli'nde, Vize ilçesinde bulunan okul kantinlerinde çalışanlara, ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğü görevlileri tarafından hijyen konusunda eğitim verildi. Eğitimde, uygun olmayan gıda maddelerinin insan sağlığını etkilediği vurgulandı.

 • Vize'de okul kantinlerine hijyen eğitimi düzenlendi
  03 Şub Vize'de okul kantinlerine hijyen eğitimi düzenlendi

  Vize Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğü tarafından okul kantinleri ve yemekhanelerde çalışanlara hijyen kuralları ve gıda güvenliği eğitimi verildi. Eğitimde, hijyenin sağlanması ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi verildi. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Zeynep Şeyda Gürsu, gıda işletmelerinin hijyen kurallarına dikkat etmesi gerektiğini vurguladı.

 • Erdoğan, Bursa'da 17 ilçenin belediye başkan adaylarını açıkladı
  02 Şub Erdoğan, Bursa'da 17 ilçenin belediye başkan adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'da 15'i AKP'den ve 2'si MHP'den olmak üzere toplam 17 ilçenin belediye başkan adayını açıkladı. Erdoğan, belediyecilikte eser ve hizmet odaklı olduklarını belirterek, şehri için hiçbir hayali olmayan ve sadece kendi çıkarlarını düşünenlerin yaptıklarını tasvip etmediklerini söyledi. Ayrıca, Erdoğan'ın adayları açıklarken sahneye gelen bir çocuğa para verdiği de görüntülendi.

 • AK Parti'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 18-0 zaferi söz verdi
  02 Şub AK Parti'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 18-0 zaferi söz verdi

  AK Parti'nin yeniden aday gösterilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhur İttifakı'nın Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimlerinde 18-0 zaferi sözü verdi. Aktaş, Bursa'ya yapılan yatırımları vurgulayarak, destekçilerine teşekkür etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla ülkemizi ve milletimizi dünyada hak ettiği güce kavuşturana kadar durmayacağız
  02 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla ülkemizi ve milletimizi dünyada hak ettiği güce kavuşturana kadar durmayacağız

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla ülkenin siyasi, askeri ve ekonomik gücünü artırmak için durmayacaklarını söyledi. Erdoğan, AK Parti Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, adayların gerçek belediyecilik anlayışını temsil ettiğini belirtti. Erdoğan, AK Parti ve Cumhur İttifakı belediyelerinin insanlarla bütünleşen programlar uygulayacağını vurguladı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Bursa ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı
  02 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Bursa ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'na katıldı. Erdoğan, muhalefetle hizmet ve icraat noktasında yarışmak istediklerini ifade etti. Yerel seçimlere dikkat çeken Erdoğan, Bursa'nın Türkiye Yüzyılı şehirlerinin başında olduğunu söyledi. Ayrıca, AK Parti'nin Bursa'daki 17 İlçe belediye başkan adayını açıkladı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'ye eleştiri: 'CHP'de herkes bir köşe başına yapışmanın derdinde'
  02 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'ye eleştiri: "CHP'de herkes bir köşe başına yapışmanın derdinde"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'de herkesin bir köşe başına yapışmanın derdinde olduğunu belirterek, "Biz Türkiye yüzyılı peşinde koşarken, kendi yıldızlarını parlatmaktan başka gayesi olmayanlara milletimizin gereken cevabı vereceğine inanıyorum.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Alev Alatlı için mesaj: Vefatını yola çıkarken öğrendim, aramızda yaşamaya devam edecek
  02 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Alev Alatlı için mesaj: Vefatını yola çıkarken öğrendim, aramızda yaşamaya devam edecek

  Bursa'da ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine bugün hayata gözlerini yuman yazar Alev Alatlı için taziye mesajında bulunarak başladı. Erdoğan konuşmasında ''Vefatını yola çıkarken öğrendim, eserleriyle aramızda yaşamaya devam edecek'' dedi.

 • Başhekim Yardımcısına silahlı saldırı
  02 Şub Başhekim Yardımcısına silahlı saldırı

  Bursa'da Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Kamuran Çatalkaya, yolda yürürken arkasından gelen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırı sonucu yaralanan Çatalkaya, saldırganın olay yerinden kaçmasıyla hastaneye kaldırıldı. Şüphelilerden biri tutuklanırken diğeri ev hapsi verildi. Olay, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

 • Bursa'da Hastane Başhekim Yardımcısı Silahlı Saldırıya Uğradı
  01 Şub Bursa'da Hastane Başhekim Yardımcısı Silahlı Saldırıya Uğradı

  Bursa'da Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Kamuran Çatalkaya, yolda yürürken arkasından gelen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırı sonucu yaralanan Çatalkaya, hastaneye kaldırıldı. Şüphelilerden biri tutuklanırken diğeri ev hapsi verildi. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

 • Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Gürsu'da Vatandaşlarla Buluştu
  27 Oca Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Gürsu'da Vatandaşlarla Buluştu

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 'Bereket Sofrası' buluşmaları çerçevesinde Gürsu ilçesindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Pazarcı esnafını da tezgahlarında ziyaret eden Başkan Aktaş, Bursa gibi kutlu bir şehre hizmet etmenin verdiği sorumlulukla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

 • Bursa'da Yaya Yolu Aydınlatma Sistemi Devreye Alındı
  25 Oca Bursa'da Yaya Yolu Aydınlatma Sistemi Devreye Alındı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yaya trafiğinde konfor ve güvenliği artıracak bir uygulamayı daha kente kazandırdı. Sinyalize kavşaklarda yaya güvenliğinin arttırılması amacıyla devreye alınan yaya yolu aydınlatma sistemi, yayalar için yeşil ışık yandığında devreye girerek yaya yolunu aydınlatıyor.

 • Bursa'da yapılan denetimlerde 20 kişi yakalandı
  24 Oca Bursa'da yapılan denetimlerde 20 kişi yakalandı

  Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Kestel ve Gürsu ilçelerinde yapılan denetimlerde 20 kişi gözaltına alındı. Denetimlerde uyuşturucu, ruhsatsız silah, bandrolsüz sigara gibi suç unsurları ele geçirildi. Ayrıca, iş yerleri ve araçlarda yapılan kontrollerde bir iş yerinin ruhsatsız olduğu tespit edildi ve 237 araç sürücüsüne idari para cezası kesildi.

 • Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Uygulamasında 20 Şüpheli Gözaltına Alındı
  24 Oca Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Uygulamasında 20 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların huzur ve güvenliği için yapılan uygulamada 20 şüpheli gözaltına alındı. Uygulama sonucunda 2 adet ruhsatsız silah, 25 adet fişek, 549 bandrolsüz sigara, 2 kutu MKE marka fişek, 8 adet av tüfeği fişeği, bir adet kuru sıkı tabanca ve tabancaya ait 14 fişek, 12 gram esrar, 3.86 gram bonzai ele geçirildi. Ayrıca iş yerleri ve trafik kontrollerinde de çeşitli ihlaller tespit edildi.

 • Bursa'da 500 polisle 'huzur' uygulaması: 7 kişi yakalandı
  24 Oca Bursa'da 500 polisle 'huzur' uygulaması: 7 kişi yakalandı

  Bursa'da 500 polisin katılımıyla düzenlenen 'huzur' uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 7 kişi gözaltına alınırken, trafik kurallarını hiçe sayan 37 araç sürücüsüne 152 bin lira idari para cezası uygulandı. 3 araç ise trafikten men edildi.

 • Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Ağaköyspor Kız Futbol Takımı ile Antrenmanda Buluştu
  24 Oca Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Ağaköyspor Kız Futbol Takımı ile Antrenmanda Buluştu

  Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Bayanlar 3. Lig'de mücadele eden Ağaköyspor Kız Futbol Takımı ile antrenmanda bir araya geldi. Futbolcularla ve teknik ekiple sohbet eden Başkan Işık, yeni sezon için takıma başarılar diledi. Gürsu Belediyesi'nin spor malzeme destekleri kapsamında antrenman ve maçlarda kullanılmak üzere futbol topu, basketbol topu, voleybol topu, eşofman, huni, kapak, atlama engeli gibi spor malzemeleri temin ediliyor. Başkan Işık, Gürsu İlçe Stadı'nda gerçekleşen antrenmana katılarak kızlara tatlı ikramında bulundu.

 • Bursa'da 500 Polisle Huzur Uygulaması
  24 Oca Bursa'da 500 Polisle Huzur Uygulaması

  Bursa'nın Kestel ve Gürsu ilçelerinde Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde yapılan huzur uygulamasında, 500 polis görev aldı. Uygulama kapsamında park bahçeler, metruk binalar, umuma açık yerler, alkollü ve alkolsüz mekanlar kontrol edildi. 2 bin 681 kişinin UYAP sorgulaması yapılan uygulamada, aranması olan 7 kişi ve 2 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi gözaltına alındı. Ayrıca, şüphelilerin üzerlerinde 2 adet ruhsatsız tabanca ve bir miktar sentetik uyuşturucu ele geçirildi. Alkollü mekanlarda yapılan denetimlerde ise ruhsatsız bir işyerine cezai işlem uygulandı. Trafik ekiplerinin yaptığı uygulamada ise 882 araç kontrol edildi ve 37 sürücüye toplam 152 bin 076 lira para cezası uygulanarak 3 araç trafikten men edildi.

 • Bursa'da Huzur Uygulamasında 7 Kişi Gözaltına Alındı, 37 Araç Sürücüsüne Cezai İşlem Uygulandı
  24 Oca Bursa'da Huzur Uygulamasında 7 Kişi Gözaltına Alındı, 37 Araç Sürücüsüne Cezai İşlem Uygulandı

  Bursa'da 500 polisin katılımıyla gerçekleştirilen 'huzur' uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 7 kişi gözaltına alınırken, trafik kurallarını ihlal eden 37 araç sürücüsüne 152 bin lira idari para cezası verildi. Ayrıca, 3 araç trafikten men edildi. Uygulama, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak amacıyla yapılmış olup, devam edecektir.

 • Bursa'da Huzur Uygulamasında 7 Kişi Yakalandı
  24 Oca Bursa'da Huzur Uygulamasında 7 Kişi Yakalandı

  Bursa'da yapılan huzur uygulamasında 2 bin 681 kişinin sorgulaması yapıldı ve aranan 7 kişi yakalandı. Uygulamada 37 sürücüye toplam 152 bin 076 lira ceza kesildi ve 3 araç trafikten menedildi.

 • Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir'de Pazarcı Esnafıyla Buluştu
  23 Oca Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir'de Pazarcı Esnafıyla Buluştu

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir İlçesi'nde sabah namazını kıldıktan sonra pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Başkan Aktaş, vatandaşlarla sohbet ederek güzel projelerin hayata geçirileceğini ifade etti. Bereket Sofrası Buluşmaları'nı da tekrar başlatan Başkan Aktaş, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve diğer yetkililerle birlikte pazar alanını gezdi ve esnafın taleplerini dinledi.

 • Bursa'da elektrikler kesilince gençler akıllı telefonlarının ışıklarıyla oyun oynamaya devam etti
  23 Oca Bursa'da elektrikler kesilince gençler akıllı telefonlarının ışıklarıyla oyun oynamaya devam etti

  Bursa'nın Gürsu ilçesinde bir kıraathanede elektriklerin kesilmesi üzerine oyun oynayan gençler, akıllı telefonlarının ışıkları altında eğlenceye devam etti. Elektriklerin gelmesiyle birlikte yaşanan ilginç anlar ise bir vatandaş tarafından kaydedildi.

 • Bursa İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
  23 Oca Bursa İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda kurulan BİKEP'in istişare toplantısı, Gürsu Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, vatandaş memnuniyetini artırmak, tecrübe ve bilgi paylaşımını yaygınlaştırmak için ortak stratejiler belirlendi.

 • Vize Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri demonstrasyon alanlarında inceleme bulundu
  23 Oca Vize Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri demonstrasyon alanlarında inceleme bulundu

  Vize Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, ilçe müdürü ve teknik personel tarafından arpa ve yulaf ekili alanlarda inceleme yaptı. Üreticilere ilaçlama ve gübreleme konularında bilgi verildi. Ayrıca Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı hakkında bilgilendirme toplantıları düzenlendi.

 • Trendyol Süper Lig ve 1. Lig'de 19. hafta maçları oynanacak
  19 Oca Trendyol Süper Lig ve 1. Lig'de 19. hafta maçları oynanacak

  Trendyol Süper Lig'de 21, Trendyol 1. Lig'de 19. hafta maçları oynanacak.

 • Baba Çalışanını Bıçaklayan Şahıs Kaza Yaptı, Çalışan Hayatını Kaybetti
  14 Oca Baba Çalışanını Bıçaklayan Şahıs Kaza Yaptı, Çalışan Hayatını Kaybetti

  Bursa'da bir şahıs, aracına aldığı babasının çalışanını bıçakladıktan sonra hastaneye götürmek için yola çıktı ancak kaza yaptı. Kaza sonucunda şahıs gözaltına alınırken, çalışan ise hastanede hayatını kaybetti.

 • Baba Çalışanını Bıçaklayan Şahıs Kaza Yaptı, Çalışan Hayatını Kaybetti
  14 Oca Baba Çalışanını Bıçaklayan Şahıs Kaza Yaptı, Çalışan Hayatını Kaybetti

  Bursa'da bir araca aldığı babasının çalışanını bıçaklayan Taha Satır, hastaneye götürmek için yola çıktığı sırada kaza yaptı. Kaza sonucunda Satır gözaltına alınırken, çalışan Ayhan Gülal hayatını kaybetti. Olayın ardından Satır, kendisine küfrettiğini öne sürdüğü Gülal'ı bıçakladığını itiraf etti.

 • Bursa'da kar yağışı nedeniyle 56 kırsal mahallenin yolları açıldı
  10 Oca Bursa'da kar yağışı nedeniyle 56 kırsal mahallenin yolları açıldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri, karla mücadele çalışmaları kapsamında son 24 saat içinde kapanan yüksek kesimlerdeki 56 kırsal mahallenin yollarını ulaşıma açtı. Ekipler, 8 ilçede toplamda 56 mahallenin yollarını kardan temizleyerek ulaşımı sağladı. Yağışın etkili olduğu bölgelerde çalışmalar devam ediyor.

 • Bursa'da karla mücadele çalışmaları devam ediyor
  10 Oca Bursa'da karla mücadele çalışmaları devam ediyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri, 6 ilçede karla mücadele çalışmaları çerçevesinde son 24 saat içinde kapanan 53 mahalle yolunu trafiğe açarken; yağışın etkili olduğu mahallelerde çalışmalar devam ediyor.

 • Gürsu Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü düzenlendi
  09 Oca Gürsu Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü düzenlendi

  Gürsu Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü, Gürsu'nun Ericekköy Mahallesi'nde düzenlendi.

 • Bursa'da Alkollü Yakalanan Sürücü Ehliyetsiz Yakalandı
  06 Oca Bursa'da Alkollü Yakalanan Sürücü Ehliyetsiz Yakalandı

  Bursa'da trafik ekipleri, 2 hafta önce alkollü yakaladıkları sürücüyü bu kez ehliyetsiz olarak yakaladı. Sürücüye, ehliyetsiz otomobil kullanmaktan 29 bin lira ceza kesildi. Sürücü, polis ekiplerine zorla aldığını ve arkadaşının ehliyeti olduğunu söyledi.

 • Bursa'da Ehliyetsiz Sürücüye 29 Bin Lira Cezai İşlem
  06 Oca Bursa'da Ehliyetsiz Sürücüye 29 Bin Lira Cezai İşlem

  Bursa'da trafik ekipleri, 2 hafta önce alkollü yakaladıkları sürücüyü bu kez ehliyetsiz olarak yakaladı. Sürücüye, ehliyetsiz otomobil kullanmaktan da 29 bin lira ceza kesildi. Duruma öfkelenen sürücü ise polis ekiplerine kendini savunarak açıklamalarda bulundu.

 • İYİ Parti'nin Bursa adayı Selçuk Türkoğlu oldu
  05 Oca İYİ Parti'nin Bursa adayı Selçuk Türkoğlu oldu

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bursa Teşkilat Buluşması'nda, partisinin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayının Selçuk Türkoğlu olduğunu açıkladı. Ayrıca, İYİ Parti'nin Bursa ilçe belediye başkan adayları da tanıtıldı.

 • Bursa'da Sürücü Sayesinde Çocuk Kazadan Kurtuldu
  02 Oca Bursa'da Sürücü Sayesinde Çocuk Kazadan Kurtuldu

  Bursa'da park halindeki otomobilden inip yola fırlayan 5 yaşındaki çocuk, sürücünün manevrası sayesinde aracın altına girmekten kurtuldu. Güvenlik kamerasına yansıyan o anlarda, sürücü çocuğu fark ederek manevra yaparken, otomobil park halindeki minibüse çarptı.

 • Otomobil sürücüsü, aniden yola çıkan kız çocuğuna çarpmaktan kurtuldu
  02 Oca Otomobil sürücüsü, aniden yola çıkan kız çocuğuna çarpmaktan kurtuldu

  Bursa'nın Gürsu ilçesinde bir kız çocuğu aniden yola çıktı. Otomobil sürücüsü, çocuğu fark ederek refleks göstererek çarpışmayı önledi. Güvenlik kamerası görüntülerinde, sürücünün direksiyonu kırmasının ardından aracın minibüse çarptığı görülüyor.

 • Küçük kız otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu
  02 Oca Küçük kız otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu

  Bursa'nın Gürsu ilçesinde, ailesinin dalgınlığından yararlanarak yola aniden atlayan 5 yaşındaki küçük kız, otomobil sürücüsünün dikkati ve manevrası sayesinde kurtuldu. Otomobil park halindeki minibüse çarptı.

 • 2023 yardım ve yatırımlarla geçti
  01 Oca 2023 yardım ve yatırımlarla geçti

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin asrın felaketini yaşandığı 2023 yılını hem afetin yaralarını saracak hem de kenti geleceğe taşıyacak yatırımlarla geçirdi.

 • Bursa'nın Gürsu ilçesinde 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi
  31 Ara Bursa'nın Gürsu ilçesinde 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Bursa'nın Gürsu ilçesinde yerin 9.7 kilometre altında 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.

 • AFAD: 'Bursa Gürsu'da saat 23.43'te yerin 9 kilometre altında 3,4 büyüklüğünde deprem meydan geldi'
  31 Ara AFAD: "Bursa Gürsu'da saat 23.43'te yerin 9 kilometre altında 3,4 büyüklüğünde deprem meydan geldi"

  AFAD: "Bursa Gürsu'da saat 23.43'te yerin 9 kilometre altında 3,4 büyüklüğünde deprem meydan geldi"

 • Bursa Gürsu Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi
  23 Ara Bursa Gürsu Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

  Bursa Gürsu Belediyesi'nin hibe ödüllü özel ve örnek projesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, tasarımı ve yapısı ile dikkat çekiyor. İçinde sosyal tesisi, mini hayvanat bahçesi, tam donanımlı bir rehabilite merkezi ve seyir terası barındıran merkez, ziyaretçi akınına uğruyor.

 • Bursa'da Filistin ve Yaşananlar Konulu Resim ve Şiir Yarışması Ödülleri Verildi
  22 Ara Bursa'da Filistin ve Yaşananlar Konulu Resim ve Şiir Yarışması Ödülleri Verildi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Filistin ve Yaşananlar' konulu resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Yarışmada ortaokul ve lise öğrencileri 4 farklı kategoride yarıştı.

 • Bozcaada'da kadının düşerek ölümüyle ilgili erkek arkadaşı tutuklandı
  19 Ara Bozcaada'da kadının düşerek ölümüyle ilgili erkek arkadaşı tutuklandı

  Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde Yeşim Demir'in düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili soruşturma tamamlandı. Demir'in erkek arkadaşı Nizamettin Gürsu, 'Kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

 • Gürsu Belediyesi'nden Kumlukalan Mahallesi'ne yeni halı saha
  19 Ara Gürsu Belediyesi'nden Kumlukalan Mahallesi'ne yeni halı saha

  Gürsu Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar kapsamında Kumlukalan Mahallesi'nde bulunan halı saha törenle hizmete açıldı. Türk Standartları Enstitüsü ve Türkiye Futbol Federasyonu standartlarına uygun olarak inşa edilen tesis, bölgedeki spor ihtiyaçlarını karşılayacak. Gürsu Belediyesi'nin spor alanında gerçekleştirdiği 28 yatırımdan biri olan halı saha, Belediye Başkanı Mustafa Işık'ın döneminde yapılan hizmetler arasında yer alıyor.

 • Bursa Kültür, Turizm ve Tanıtma Birliği İznik'te Program Düzenledi
  18 Ara Bursa Kültür, Turizm ve Tanıtma Birliği İznik'te Program Düzenledi

  Bursa Kültür, Turizm ve Tanıtma Birliği'nin Tanıtım ve Tecrübe Paylaşımı Programı İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta'nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Programa Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Abdülkerim Baştürk ve diğer belediye başkanları katıldı. İznik'in tarihi ve kültürel mekanlarını ziyaret eden heyete Başkan Usta rehberlik etti.

 • Bursa'da tekstil fabrikasında yangın çıktı
  16 Ara Bursa'da tekstil fabrikasında yangın çıktı

  Bursa'nın Kestel ilçesindeki Barakfakih Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir tekstil fabrikasında çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Yangın nedeniyle fabrika tahliye edilirken, dumanlar ilçenin çeşitli bölgelerinden de görüldü. Dumandan etkilenenlerin tedavileri ise olay yerindeki 112 ekipleri tarafından yapıldı.

 • Türkiye'nin hibe şampiyonu belediyesi
  05 Ara Türkiye'nin hibe şampiyonu belediyesi

  Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Dünya Bankası ve Avrupa Birliği gibi fonlardan son 5 yılda 150 milyon lira hibe aldıklarını belirterek, Türkiye'nin hibe şampiyonu belediyesi olduklarını söyledi.

 • Yaya geçidinde servis aracının altında kalarak hayatını kaybetmişti... Feci kazanın görüntüleri ortaya çıktı
  02 Ara Yaya geçidinde servis aracının altında kalarak hayatını kaybetmişti... Feci kazanın görüntüleri ortaya çıktı

  Bursa'da işe giderken yaya geçidinde servis otobüsünün altında kalarak can veren 21 yaşındaki Esra Uzun gözyaşlarıyla toprağa verildi. Kaza anı şehir kameralarına saniye saniye yansıdı.

 • Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı
  02 Ara Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  - Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • Bursa'da genç kızın ölümüne sebep olan şoförün ifadesi: 'Araç sarsılınca, aksın kırıldığını sandım'
  02 Ara Bursa'da genç kızın ölümüne sebep olan şoförün ifadesi: "Araç sarsılınca, aksın kırıldığını sandım"

  Bursa'da, işe gitmek için evden çıkan 21 yaşındaki kız, yaya geçidinden geçerken, servis midibüsünün altında kaldı.

 • Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı
  02 Ara Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • Yaya geçidinde genç kızı ezerek öldüren sürücü tutuklandı
  02 Ara Yaya geçidinde genç kızı ezerek öldüren sürücü tutuklandı

  Bursa'da yaya geçidinden geçen 21 yaşındaki Esra Uzun'a çarpıp ölümüne neden olan servis midibüsünün sürücüsü Memduh Yaşar (47), taksirle ölüme neden olmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyetteki ifadesinde Yaşar, ''Yaya geçidinden yürüyen genç kızı, kör noktada olduğu için görmedim. Araç sarsılınca, aksın kırıldığını sanıp midibüsü durdurunca gerçekle karşılaştım'' dedi.

 • Bursa'da devrilen ağaçlar kış aylarında yakacak olarak dağıtılıyor
  02 Ara Bursa'da devrilen ağaçlar kış aylarında yakacak olarak dağıtılıyor

  Bursa'da etkili olan lodos sonrası devrilen ağaçlar kesilerek odun haline getirilip, kış aylarında yakacak sıkıntısı çeken ailelere dağıtılıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından toplanan ağaçlar, 2 ton olarak ihtiyaç sahibi ailelere teslim ediliyor. Bu yıl, 300 tona yakın yakacak odun dağıtılması planlanıyor.

 • Bursa'da Yaya Geçidinde Kaza: Genç Kız Hayatını Kaybetti
  02 Ara Bursa'da Yaya Geçidinde Kaza: Genç Kız Hayatını Kaybetti

  Bursa'da işe giderken yaya geçidinde servis aracının altında kalarak can veren 21 yaşındaki Esra Uzun gözyaşlarıyla toprağa verildi. Trafik ışıklarında hem araca hem de yayalara yeşil ışık yanarken, vatandaşlar ölüm saçan yolda tedbirlerin arttırılmasını istedi. Sürücü ise gözaltına alındı.

 • 21 yaşındaki genç kız servis aracının altında kalarak hayatını kaybetti
  01 Ara 21 yaşındaki genç kız servis aracının altında kalarak hayatını kaybetti

  Bursa'da yolun karşısına geçmeye çalışan 21 yaşındaki genç kız, servis aracının altında kalarak hayatını kaybetti. Kazayla ilgili tahkikat devam ediyor.

 • Bursa'da Genç Kız Servis Aracının Altında Hayatını Kaybetti
  01 Ara Bursa'da Genç Kız Servis Aracının Altında Hayatını Kaybetti

  Bursa'nın Gürsu ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan 21 yaşındaki genç kız, servis aracının altında kalarak hayatını kaybetti. Kazayla ilgili tahkikat devam ediyor.

 • Futbol: Haftanın programı
  01 Ara Futbol: Haftanın programı

  Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilecek.

 • Bursa'da Kuvvetli Lodos Etkili Oldu
  29 Kas Bursa'da Kuvvetli Lodos Etkili Oldu

  Bursa'da saatteki hızı 100 kilometreye yaklaşan kuvvetli lodos, yaşamı olumsuz etkiliyor. Lodos nedeniyle ağaçlar devrildi, çatılar uçtu, tabelalar kırıldı. Okullar tatil edildi, enerji kesintileri yaşandı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri olaylara müdahale etti.

 • Bursa'da Lodos hayatı felç etti: Elektrik direkleri devrildi, 5 ilçede okullar tatil edildi
  29 Kas Bursa'da Lodos hayatı felç etti: Elektrik direkleri devrildi, 5 ilçede okullar tatil edildi

  Bursa'nın Osmangazi ilçesinde gece saatlerinde etkisini artıran lodos, Kükürtlü Mahallesi'nde bir ağacı ve elektrik direğini araçların üzerine devirdi. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken, 5 ilçede okullar tatil edildi.

 • Bunu da gördük! Bursa'da bir şahıs, gelen geçen bassın diye İsrail bayrağını asfalta çiviledi
  27 Kas Bunu da gördük! Bursa'da bir şahıs, gelen geçen bassın diye İsrail bayrağını asfalta çiviledi

  Gazze'yi kan gölüne çeviren İsrail'e yönelik protestolar dünyanın dört bir yanında devam ederken, Bursa'nın Gürsu ilçesinde bir şahıs gelen geçen bassın diye İsrail bayrağını asfalta çiviledi.

Advertisement