Son Dakika Haberleri: Güzel Şarkıcı Aleyna Tilki, Mini Şortlu Fotoğrafıyla Mest Etti!

Güzel Şarkıcı Aleyna Tilki, Mini Şortlu Fotoğrafıyla Mest Etti!

2 ay önce

Yaptığı her hakaretle gündem olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, mini şortuyla çektirdiği fotoğrafla yine adından söz ettirmeyi başardı. Tilki'nin bir takipçisi fotoğrafa, "Dünya starı Amerika'da" yorumunu yaptı.

Müzik eğitimi için ABD'ye giden güzel şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabında paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Mini şortuyla poz veren Aleyna Tilki takipçilerini mest etti.

"DÜNYA STARI AMERİKA'DA"

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki'nin mini şortlu paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Aleyna Tilki'nin bir takipçisi fotoğrafa, "Dünya starı Amerika'da" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Bu kadar mükemmel olmak zorunda mısın?" yorumunu yaptı.

"TÜRK POPU BİTİYOR"

Son dönemin en genç yıldızlarından olan Aleyna Tilki ve Edis Görgülü'den şaşırtan bir paylaşım gelmişti. Genç popçu Aleyna Tilki ile birlikte seyahat eden Edis, Aleyna'nın uçaktan bir fotoğrafını paylaşıp "Uçak düşerse Türk popu bitiyor" yazarak yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Güzel Şarkıcı Aleyna Tilki, Mini Şortlu Fotoğrafıyla Mest Etti!
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 07:50 

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Pilotun "Her şey çok güzel olacak" anonsuna yolcuların cevabı türbülans etkisi yarattı!