Güzel ve Çirkin'den  Beklenen Fragmandan Sonra Film Kareleri Geldi! - Son Dakika

Güzel ve Çirkin'den  Beklenen Fragmandan Sonra Film Kareleri Geldi!

20.01.2017 11:16

Disney'in yeni masal uyarlaması Beauty and the Beast'ten beklenen fragmanından sonra yeni film kareleri nihayet geldi!

Filmde Güzel'i, yani Belle karakterini Hermione olarak tanıdığımız Emma Watson canlandırırken filmin bir lanet sonucu canavara dönüşen prensini ise Luke Evans canlandıracak.

Yüzüklerin Efendisi'nin Gandalf'ı olarak tanıdığımız Ian McKellen, Dan Stevens, Josh Gad ve Emma Thompson da filmin kadrosunda yer alan isimler arasında. LeFou'yu komedi filmleriyle tanıdığımız Josh Gad canlandırırken, McKellen da lanet sonucunda konuşan saate dönüşen "Cogsworth the Clock" olarak karşımıza çıkacak.

Alacakaranlık serileriyle tanınan Bill Condon'ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin yapımcıları David Hoberman ve Todd Lieberman.

Hikaye Evan Spiliotopoulos tarafından yazıldı, Steve Chbosky ise senaryolaştırdı. Film, ülkemizde ve ABD'de 17 Mart 2017'de vizyona girecek.

Güzel ve Çirkin'den  Beklenen Fragmandan Sonra Film Kareleri Geldi!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Güzel ve Çirkin'den  Beklenen Fragmandan Sonra Film Kareleri Geldi! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Trump'a 5 yıl önceki sözleri üzerinden sert gönderme: Cehennem çukuru 'güle güle' diyor Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı