Son Dakika Haberleri: Hadise, Aşkı İzmirli İşadamı Ozan Çelik'te Buldu

Hadise, Aşkı İzmirli İşadamı Ozan Çelik'te Buldu

4 yıl önce

Uzun süredir adı aşk haberleriyle anılmayan Hadise, önceki akşam İzmirli iş adamı Ozan Çelik ile birlikte samimi bir şekilde görüntülendi.

Hadise, Aşkı İzmirli İşadamı Ozan Çelik'te Buldu, System.String[]
Hadise'nin 3 yıl süren yalnızlığı İzmirli iş adamı Ozan Çelik'le son buldu. Ünlü şarkıcı  Hadise, önceki akşam İzmirli iş adamı Ozan Çelik ile  Ulus'taki Sunset Restaurant'ta başbaşa yemek yedi. İkili daha sonra  Ortaköy'deki gece kulübü Albüm'de geç saatlere kadar eğlendi.

SEVGİLİSİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Hadise ile Ozan Çelik birlikte görüntü vermemek için kulübe ayrı geldi. Ancak içerideki samimiyetleri dikkat çekti. Ozan Çelik'in korumalarının beklediği özel locada sarmaş dolaş dans ettiler.  Hadise bu sırada sevgilisini öpücüklere boğdu.

HADİSE YÜZÜNÜ KAPATTI

Hadise eğlence sonunda gece kulübünü Ozan Çelik'den önce terk etti. Kendisine sevgilisinin korumaları eşlik etti. Araca binerken görüntü vermemek için büyük çaba sarf eden  Hadise yüzünü kapattı.  Hadise ile Ozan Çelik'in 2 aydır görüştükleri iddia ediliyor. 
Diyarbakır'da Bin 700 Yıllık Mithras Tapınağı Bulundu! Doğu'nun Efes'i Olabilir AK Parti Kulislerinde Kabine Senaryoları: İbrahim Kalın Bakan Oluyor
4 Yılda 1 Milyon Lirayı İç Eden Ganyan Talihlisi, Şimdi Çaycılık Yapıyor

1