Halil Sezai'nin İzmit konseri iptal edildi - Son Dakika

Halil Sezai'nin İzmit konseri iptal edildi

İSTANBUL'un Tuzla ilçesinde, komşusunu darbeden Halil Sezai'nin bugün İzmit'te vereceği konseri yaşanan olayın ardından restoran sahibi tarafından iptal edildi.

Halil Sezai'nin İzmit konseri iptal edildi, System.String[]

İSTANBUL'un Tuzla ilçesinde, komşusunu darbeden Halil Sezai'nin bugün İzmit'te vereceği konseri yaşanan olayın ardından restoran sahibi tarafından iptal edildi.

Tuzla'da aynı sitede bulunan komşusu 65 yaşındaki kalp hastası Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntüleri ortaya çıkan Halil Sezai, Cumhuriyet Savcılığı tarafından ifadeye çağrıldı. Bugün, Halil Sezai'nin İzmit'te bir restoranda Hüsnü Şenlendirici ile birlikte vereceği konser, bu olayı gerekçe gösteren restoran sahibi tarafından iptal edildi. Restoranın sahibi Mesut Korkmaz yaşanan çirkin görüntülerin ardından konseri iptal ettiklerini belirterek, "Bu akşam Halil Sezai ve Hüsnü Şenlendirici restoranımızda konser vereceklerdi. Fakat hiç kimsenin tasvip edemeyeceği ve bir sanatçıya yakışmayacak görüntülerin yayınlanmasının ardından biz de tepki vermek amacıyla Halil Sezai konserini iptal ettiğimizi duyurduk. Bu gece işletmemizde sadece Hüsnü Şenlendirici sahneye çıkacak" dedi.


Halil Sezai'nin İzmit konseri iptal edildi

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 20:36 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Halil Sezai'nin İzmit konseri iptal edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Mansur Yavaş, öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmaması için köylere ücretsiz internet getiriyor Yükselişini sürdüren dolar 7,83'ten işlem görüyor Genç kadını eve kapatıp işkence yaptı! Önce kendisinin sonra sevgilisinin bileklerini kesti Son dakika! Eylül ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri 5 Ekim'de yatırılacak Takıma geri çağıran Al Ahli'ye Josef'ten yanıt: Geri dönme ihtimalim yüzde 0 Savaşmaktan kaçan Ermeni erkeklere yurt dışı yasağı ile önlem Kreşte boğazına hamur kaçmasıyla felç kalan Mukaddes'in babası: Kızım ihmal kurmanı oldu Çukur dizisinde Erdenet ailesinin gizemli üyesi Ogeday sonunda yüzünü gösterdi