Halil Sezai ve Sansar Salvo'dan sürpriz Düe - Son Dakika

Halil Sezai ve Sansar Salvo'dan sürpriz Düe

13.09.2014 11:49
Halil Sezai ve Sansar Salvo'dan sürpriz Düe, System.String[]

Cuma vizyona girecek Çilek filminde yer alan "BÜYÜK YALNIZLIK" şarkısını birlikte seslendiren ikili şarkının video klibi için Gökhan Palas yönetmenliğinde kamera karşına geçti.

Hem oyunculuk hem de müzik kariyeriyle geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, bu kez yapımcılığını üstlendiği, ÇİLEK filminin soundtrack çalışması için Türkçe Rap müziğin en önemli isimlerinden Sansar Salvo ile bir araya geldi.

Çekimleri Şile dolaylarında gerçekleşen klipte, Çilek filminin çarpıcı sahneleri de yer almakta.

Halil Sezai Feat. Sansar Salvo"Büyük Yalnızlık"video klibi youtube'da yayında!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Halil Sezai ve Sansar Salvo'dan sürpriz Düe - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun