Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı - Son Dakika

Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı

20.07.2017 12:27
Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı, System.String[]

SİNEMA ve tiyatro oyuncusu merhum Halit Akçatepe'nin damadı Şinasi Bozatlı, Bodrum'da 'Deep Blue' adlı resim sergisi açtı.

SİNEMA ve tiyatro oyuncusu merhum Halit Akçatepe'nin damadı Şinasi Bozatlı, Bodrum'da 'Deep Blue' adlı resim sergisi açtı.

Şinasi Bozatlı'nın Trafo Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi'nde açılan resim sergisine, merhum Halit Akçatepe'nin kızı Ebru Akçatepe Bozatlı, tiyatro ve sinema sanatçısı Tuna Orhan ve sanatseverler katıldı. 'Deep Blue' isimli sergide sanatçının tuval üzerine akrilik boya kullanarak yaptığı 18 eseri yer aldı. Eserlerinde Bodrum'un maviliklerini anlattığını belirten Şinasi Bozatlı, "Bodrum'da ikinci kişisel sergimi açıyorum. Eserlerimi yaparken birden bire beyaz tuvale başlıyorum ve bu süreç çok uzun sürüyor. Çok fazla tablo çalışıyorum, sonra onları tekrar tekrar elime alıyorum. Temadan ziyade benim için resmin iyi bir resim olması önemli. Eserlerimde Bodrum'un maviliklerini anlattım. Çünkü ben yaşamımı Bodrum'da sürdürdüğüm için bir şekilde burayı temsil etmem gerekiyor. Avrupa'da da benim ağırlıklı olarak Bodrum'da yaşadığımı biliyorlar" dedi.

Ebru Akçatepe Bozatlı, geçtiğimiz aylarda babası Halit Akçatepe'yi kaybetmenin acısını yaşadığını belirterek, "Ben babam için Bodrum'a döndüm. Beraber yaşadığımızda güzel zaman geçirdik. Çok daha fazla zaman geçirmek isterdim. Beraber çok daha fazla şeyler yapmak istiyordum. 12 Ağustos'ta benim de sergim açılacak. Beraber açacaktık o sergiyi. Onun planını yapıyorduk. Çok üzgünüm. Her şeyim çok buruk ve hüzünlü geçiyor. Hala uyku problemi yaşıyorum. Alışmak çok zor benim için" dedi.

Sergide Şinasi Bozatlı'nın 9 yaşındaki kızı Zeynep Bozatlı'nın yaptığı tablolar da yer aldı.

- Muğla

Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı
Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı
Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı
Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı
Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Halit Akçatepe'nin Ressam Damadı Bodrum'da Sergi Açtı - Son Dakika


Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi