Hayaletler Filmi - Son Dakika

Hayaletler Filmi

19.10.2020 10:55
Hayaletler Filmi

Hayaletler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hayaletler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Türkiye genelinde saatler süren bir elektrik kesintisinin yaşandığı bir günde, aynı mahalleden dört kişinin yolları çakışır. Arkadaşıyla bir yarışma kazanıp hiphop dansçısı olmak isteyen Didem, belediyede temizlik görevlisi olarak çalışan ve hapisteki oğluna acilen para yollamak isteyen İffet, kentsel dönüşüm fırsatçısı Raşit ve mahallenin çocuklarına gönüllü sinema dersleri veren Ela’nın yolları bu ‘karanlık’ günde kesişir. Hepsi kendi yollarını çizerek domino etkili bir kaosta ayakta kalmaya çalışmaktadır. Hayaletler, o gün İstanbul’un Sucular semtinde yaşananları, bu dört farklı insanın birbirine geçen hikâyeleri üzerinden anlatıyor ve günümüz Türkiye'sine dair distopik bir portre çiziyor.

Yönetmen: Azra Deniz Okyay

Senaryo: Azra Deniz Okyay

Oyuncular: Nalan Kuruçim, Dilayda Güneş, Beril Kayar, Emrah Özdemir

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Hayaletler

Yapımcı Firma: Heimatlos Film

Yapım Yılı: 2020

Yapım Ülkesi: Türkiye, Fransa, Katar

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 85 dk.

Vizyon Tarihi: 01.01.2070

Hayaletler Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları TFF, kadınları statlara çekerek şiddet ve kötü tezahüratı bitirmek istiyor TFF, kadınları statlara çekerek şiddet ve kötü tezahüratı bitirmek istiyor Gölbaşı, bilardoda 2023'teki uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacak Gölbaşı, bilardoda 2023'teki uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacak
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Hayaletler Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement