Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu Filmi - Son Dakika

Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu Filmi

06.07.2011 15:39
Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu Filmi, System.String[]

Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Modern zamanların “Mean Streets”i olan HAYATINDAKİ AZİZLERİ KEŞFETME KILAVUZU, New York’ta Astoria Queens’in sıcak, ter kokulu ve şiddet dolu caddelerinde yaşanan gerçek bir hayat hikayesi. Bu hikayede yaşananlar, sadece Dito Montiel’in hayatını değiştirmekle kalmayıp çevresindeki herkesin yaşamını etkiler.

Hasta babasının, despot ruhlu arkadaşının ve tek koruyucusu Antonio’nun, adeta meydan savaşı yaşanan çevresinin ve gençliğin şehvet dolu baştan çıkarıcı arzularının arasında sıkışıp kalan Dito Montiel, oralardan çekip gitme ve bildiği, tanıdığı her şeyden uzaklaşma arzusunu zorlukla bastırabilmektedir. Günahlarının bedelini, ancak 15 yıl sonra Queens’e dönüp bir zamanlar yaşamını etkilemiş “azizler” ile yüzleştiğinde ödeyebilecek.

Yönetmen: Dito Montiel

Senaryo: Dito Montiel

Oyuncular: Dianne Wiest, Chazz Palminteri, Shia LaBeouf, Rosario Dawson, Robert Downey Jr

Filmin Türü: Drama, Psikolojik,

Orijinal Adı: A Guide to Recognizing Your Saints

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 98 dk.

Vizyon Tarihi: 19.01.2007

Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu Filmi

Son Dakika Güncel Hayatındaki Azizleri Keşfetme Klavuzu Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Kısıtlamayı ihlal eden kişi, ceza kesilince polisi tehdit etti: Ben de boş adam değilim, bu cezayı bozdururum Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar