İlk Zamanlar Çok Az Para Kazandım - Son Dakika

İlk Zamanlar Çok Az Para Kazandım

12.11.2018 15:39
İlk Zamanlar Çok Az Para Kazandım

'POLIZEIRUF 110- Rostock' adlı polisiye dizide komiser rolünü oynayan 45 yaşındaki ünlü oyuncu Andreas Guenther, 1994'ten 1999'a kadar geceleri barda güvenlikçi olarak çalıştığını söyledi.

'POLIZEIRUF 110- Rostock' adlı polisiye dizide komiser rolünü oynayan 45 yaşındaki ünlü oyuncu Andreas Guenther, 1994'ten 1999'a kadar geceleri barda güvenlikçi olarak çalıştığını söyledi. Konstanz am Bodensee'de 'Theatercafe' adlı barda güvenlik görevlisi olduğunu belirten Guenther, şunları söyledi: "Buraya hep güzel ve ünlü kadınlar gelirdi. İşimden çok memnundum ve iyi de kazanıyordum. Saat ücreti 10 marktı. Geceleri 100 mark da bahşiş alırdım. Çok iyi bir kazançtı. En azından ilk filmimden elde ettiğim kazançtan daha iyiydi. Akşam saat 18.00'de işi alırdım ve gece yarısı saat 03.00'e kadar çalışırdım."

2007'DE BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜM

"2000'li yıllarda filmlerde oyamaya başladım. İlk dönemde iyi kazanmadım. Bazı dönemlerde yılda sadece 10 gün film çekimim oluyordu. 2007 yılında oyunculuğu bırakmayı bile düşündüm. Bara güvenlikçi olarak dönmek için başvurdum. O sırada iyi bir teklif geldi. Daha sonra da 'Polizeiruf 110- Rostock' dizisinden teklif aldım. Böylece oyunculukta kalmaya devam ettim. Bar güvenlikçisi olarak elbette şimdi olduğum durumda olamazdım."

YORUMLAR
500
Ahu Tuğba'dan Meriç Erkan'a sert sözler: Benim sayemde para kazandı, hakkımı ve iyi niyetimi helal etmiyorum Ahu Tuğba'dan Meriç Erkan'a sert sözler: Benim sayemde para kazandı, hakkımı ve iyi niyetimi helal etmiyorum Son dakika haberleri | Manisa İl Jandarma Komutanlığı trafik kazalarını en aza indirmek için harekete geçti Son dakika haberleri | Manisa İl Jandarma Komutanlığı trafik kazalarını en aza indirmek için harekete geçti Kazaya karışan motosikletteki yolcu kadın: 'Çok temiz düştük, vallahi iyi düştük' Kazaya karışan motosikletteki yolcu kadın: 'Çok temiz düştük, vallahi iyi düştük'
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel İlk Zamanlar Çok Az Para Kazandım - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement