İmamoğlu: 2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Katliamda Yitirdiğimiz Canları Rahmet ve Özlemle Anıyorum - Son Dakika

İmamoğlu: 2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Katliamda Yitirdiğimiz Canları Rahmet ve Özlemle Anıyorum

02.07.2022 14:05
İmamoğlu: 2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Katliamda Yitirdiğimiz Canları Rahmet ve Özlemle Anıyorum

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “2 Temmuz 1993’te Sivas’taki katliamda yitirdiğimiz canları rahmet ve özlemle anıyorum. Sazında, sözünde, kaleminde hep sevgi olan o güzel insanları hiç unutmadık” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "2 Temmuz 1993'te Sivas'taki katliamda yitirdiğimiz canları rahmet ve özlemle anıyorum. Sazında, sözünde, kaleminde hep sevgi olan o güzel insanları hiç unutmadık" dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu, tarihe Sivas Katliamı olarak geçen, 2 Temmuz 1993'te Madımak Oteli'nde yakılarak öldürülen yurttaşlar için sosyal medya hesabından anma mesajı yayınladı. Ekrem İmamoğlu'nun mesajı şöyle:

"2 Temmuz 1993'te Sivas'taki katliamda yitirdiğimiz canları rahmet ve özlemle anıyorum. Sazında, sözünde, kaleminde hep sevgi olan o güzel insanları hiç unutmadık. unutmadım aklımda."

YORUMLAR
500
Ekrem İmamoğlu, Alevi Vatandaşların Aşure Lokmasına Ortak Oldu: 'Hiçbir Irk, İnanç, Kültür, Gelenek Birbirinden Üstün Değildir' Ekrem İmamoğlu, Alevi Vatandaşların Aşure Lokmasına Ortak Oldu: 'Hiçbir Irk, İnanç, Kültür, Gelenek Birbirinden Üstün Değildir' İMAMOĞLU: YAĞMUR İSTANBUL'UN DOĞUSUNA DOĞRU KAYMIŞ DURUMDA İMAMOĞLU: YAĞMUR İSTANBUL'UN DOĞUSUNA DOĞRU KAYMIŞ DURUMDA İmamoğlu: 'Sağanak yağışın 15.00 itibariyle doğu ilçelerinde etkili olması bekleniyor' İmamoğlu: 'Sağanak yağışın 15.00 itibariyle doğu ilçelerinde etkili olması bekleniyor'
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İmamoğlu: 2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Katliamda Yitirdiğimiz Canları Rahmet ve Özlemle Anıyorum - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement