Son Dakika Haberleri: İşadamı Burak Günay'a Plaket

İşadamı Burak Günay'a Plaket

2 yıl önce

İşadamı Burak Günay, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Zonguldak Şubesi’ne üye oldu.

İşadamı Burak Günay'a Plaket, System.String[]
İşadamı Burak Günay, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Zonguldak Şubesi'ne üye oldu. Genel merkez tarafından gönderilen üyelik plaketi Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz tarafından Burak Günay'a takdim edildi.

Başkan Yılmaz, EMKO'yu temsilen derneğe üye olan Burak Günay'ı tebrik ederken dernek ölçülerine uyan herkese kapılarının açık olduğunu vurguladı. Bir süre önce yaptığı müracaatına olumlu yanıt verilen Burak Günay'a derneğin genel merkezi tarafından üyelik plaketi gönderildi. Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, işadamı Burak Günay'ı başarılarından dolayı tebrik ederken üyeliğinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Başkan Yılmaz, "Ülkemizin ve bölgemizin gelişmesi için mücadele ediyoruz. Bu doğrultuda bize katkı verecek ve bölgesinde saygın ölçülerimize uygun herkese kapımız açık. Burak Günay da saygın ve vizyonu olan bir kardeşimiz. EMKO, Zonguldak'ta üretilip dünyayı ısıtan güçlü bir marka. İnşallah, derneğimiz çatısı altında güzel çalışmalara imza atacağız" dedi. - ZONGULDAKFatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı