Son Dakika Haberleri: İstanbul'dan Sason'a Yardım

İstanbul'dan Sason'a Yardım

10 gün önce

İstanbul'da faaliyet gösteren İstanbul Batman Kültür Evi Derneği, Sason'daki Derince Ortaokulu öğrencilerine kitap ve ayakkabı yardımında bulundu.

İstanbul'dan Sason'a Yardım, System.String[]
 İstanbul'da faaliyet gösteren İstanbul Batman Kültür Evi Derneği, Sason'daki Derince Ortaokulu öğrencilerine kitap ve ayakkabı yardımında bulundu.

İstanbul Batman Kültür Evi Derneği Burhan Şaşmaz, yaptığı açıklamada, İstanbul Esenyurt Belediyesi katkılarıyla 150 öğrenciye ayakkabı yardımında bulunduklarını belirttti.

Öğrencilere yardım yapmak için yol çıktıklarını anlatan Şamaz, "Ekibimizle okullarımıza kitap vererek kütüphanelerine destek olduk. Esenyurt Belediyemizden temin ettiğimiz spor malzemelerimizi ve kitaplarımızı tespit ettiğimiz okullara verdik. Ayrıca kendi bütçemizle temin ettiğimiz ayakkabıları minik kardeşlerimize hediye ettik." ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü Şahabettin Yavuz da desteklerinden dolayı dernek yöneticilerine teşekkür etti.Sırra Kadem Basan Ali Kırca, Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Görüntülendi Taksici, Kendisinden Eşini İsteyen Arkadaşını Öldürdükten Sonra Benzin Döküp Yaktı!

Kırşehir'de 81 CHP'li Partisinden İstifa Edip AK Parti'ye Üye Oldu