İzmit'te Yağmur Öncesi Siyah Bulutlar Kapladı - Son Dakika

İzmit'te Yağmur Öncesi Siyah Bulutlar Kapladı

18.10.2014 12:28
İzmit'te Yağmur Öncesi Siyah Bulutlar Kapladı, System.String[]

İzmit Körfezi üzerine çöken 'Kümülüs' adı verilen siyah bulutlar şehre gündüz vakti geceyi yaşattı.

İzmit Körfezi üzerine çöken 'Kümülüs' adlı siyah yağmur bulutları, gündüzü geceye çevirdi. Kocaeli ve çevresinde sabah saatlerinde kısa süreli yağış oldu. Bir süre sonra kesilen yağmurun ardından, batıdan geler rüzgarla sürüklenen çok yoğun ve kara bulutlar bir anda İzmit Körfezi'nin üzerine çöktü.

"KÜMÜLÜS" BULUTLARI GÖKYÜZÜNÜ KAPLADI

Körfezi çevreleyen Samanlı Dağlarının altlarına kadar inen ve çok yoğun olduğu için de gün ışığını kesen bulutlar, bir anda gündüzü geceye çevirdi. 11.00-11.30 saatleri arasında meydana gelen bu olayın ardından mevzi yağış başlayınca bulutların rengi açıldı. Meteoroloji yetkilileri, kümülüs adlı bulutların yağış bırakmadan önce zaman zaman bu derece alçalabildiğini ve çok kalın bir tabaka olduğu için de gün ışığını engelleyebildiğini söylediler.

İzmit'te Yağmur Öncesi Siyah Bulutlar Kapladı
İzmit'te Yağmur Öncesi Siyah Bulutlar Kapladı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İzmit'te Yağmur Öncesi Siyah Bulutlar Kapladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

PSG, Real Madrid'le sözleşme yenilemeyen Ramos için devreye girecek Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: En az bir yıllık koruma sağlayacak Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Son Dakika: Türkiye'de 13 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 93 kişi vefat etti, 3045 yeni vaka tespit edildi 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı Tayvan, kısıtlama ve karantina olmadan koronavirüsü yendi! 200 gündür vaka görülmüyor