Son Dakika Haberleri: Joe Satrıanı ile Buluşma

Joe Satrıanı ile Buluşma

3 ay önce

Olmazları olduran festival markası İstanbul Blue Night, Rock müziğin önemli isimlerinden Joe Satriani ile 27 Temmuz'da KüçükÇiftlik Park'ta start alıyor.

Joe Satrıanı ile Buluşma, System.String[]

ÖN GRUP PENTAGRAM VE OCEANS OF NOISE

İstanbul Blue Night, 2018 yazının en unutulmaz konserleriyle yine olmazları olduracak. BKM organizasyonuyla düzenlenen konser serisinin ilkidünyanın en önemli gitar virtüözlerinden biri olarak kabul edilen Joe Satriani ile başlıyor.

Mart 2018'de çıkardığı yeni albümü "Beyond the Supernova"nın ardından çıktığı dünya turnesi kapsamında, 27 Temmuz'da KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak olan Joe Satriani'nin heyecanla beklenen sahne performansının özel konukları ise Türk Heavy Metal Müziği'nin köklü temsilcisiPentagram ve Sertap Erener'in başını çektiği Oceans of Noise.

27 Temmuz akşamımeraklıları için benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Joe Satriani konserinin hemen ardından İstanbul Blue Night KüçükÇiftlik Park'ta; Ağustos ayında efsanevi Oasis grubunun kurucusu ve solisti Liam Galliger ile İngiliz alternatif rock grubu Starsailor'ı, Eylül'de ise Imagine Dragons'ı BKM organizasyonuyla ağırlayacak.
Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu