Justice League 2. Fragmanı Geldi! - Son Dakika

Justice League 2. Fragmanı Geldi!

23.07.2017 08:10
Justice League 2. Fragmanı Geldi!, System.String[]

Justice League ( Adalet Birliği ) filminin ikinci fragmanı sonunda bekleyenleriyle buluştu.

Justice League ( Adalet Birliği ) filminin ikinci fragmanı sonunda bekleyenleriyle buluştu. Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg ve Aquaman gibi ünlü DC karakterlerini toplu olarak ilk kez beyaz perdeye taşıyacak olan filmde, birliğin bir diğer önemli ismi olan Superman de yer alacak.

Adalet Birliği toplanıyor!

DC Genişletilmiş Evreni'nin (DCEU) dördüncü filmi olarak karşımıza çıkacak olan filmde süper kahramanlarımız yine dünyayı kötülere karşı koruyacak. Superman (Henry Cavill), geçen yıl Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Doomsday ile savaşta kendisini feda ettikten sonra, Batman (Ben Affleck), dünyevi tehditlerle savaşacak diğer süper kahramanları bulmaya kendini adamıştır.

Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquaman (Jason Momoa), The Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher) bir araya getirilerek oluşturulan ana takım, fragmanda Themyscira Adasında bize kendini gösteren düşmana karşı büyük bir savaş veriyor.

Justice League, 17 Kasım tarihinde vizyonda olacak. İşte o harika fragman!

Justice League 2. Fragmanı Geldi!

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Justice League 2. Fragmanı Geldi! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Yılmaz için taziye mesajı yayınlayan Tansu Çiller, en büyük üzüntüsünü anlattı Son 16 golün 10'unu bizim çocukların attığı Lille, Avrupa'da bir ilki başardı Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor 11 senedir verdiği hukuk mücadelesinden zaferle ayrıldı: Ayıplı çıkan sıfır aracı yenisiyle değiştirecek Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti Trafikte ilginç anlar: Motosikleti at sürer gibi 'kamçılayan' vatandaş cep telefonu kamerasına yansıdı Sokakta karşılaştığı eski eşi konuşmak istemeyince, not bırakıp camide kendini astı