Son Dakika Haberleri: Kaftancıoğlu, Erdoğan'ın Annesi Hakkında Paylaştığı Duvar Kağıdı İçin Özür Diledi

Kaftancıoğlu, Erdoğan'ın Annesi Hakkında Paylaştığı Duvar Kağıdı İçin Özür Diledi

11 ay önce

CHP'li başkan Kaftancıoğlu,"Kimsenin annesine söz söylemeyeceğim gibi Erdoğan'ın annesine de söz ettirmem. Gezi sürecinde paylaştığım mesaj nedeniyle kendisinden özür diliyorum." dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Ben hiç kimsenin annesine bir şey dedirtmeyeceğim gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın annesine de bir şey dedirtmem. Bu sebeple kendisinden özür dilediğimi samimiyetimle belirtmek isterim" dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖZÜR DİLEDİ

Hakkında iddiaları yanıtlamaya devam eden Kaftancıoğlu, Gezi Parkı olayları sırasında sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi hakkında paylaştığı duvar fotoğrafı hakkında ise özür diledi.

"ERDOĞAN'IN ANNESİNE DE BİR ŞEY DEDİRTMEM"

Kaftancıoğlu, "Gezi olaylarıyla ilgili her türlü paylaştığım her şeyin arkasındayım, bir şey hariç. En barışçıl olayın FETÖ'cü polisler tarafından nasıl püskürtüldüğünü ve bastırıldığını hepimiz biliyoruz. O zamanlar ben de herkes gibi bir sürü duvar paylaşımı ve yazılar paylaştım. Orada gözümden kaçmış bir şey var. Hepimiz insanız ve hata yapabiliriz. Ben de orada yaptığım hatayı özür dileyerek sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın annesine küfür olan bir duvar yazısını içeren görseli de paylaşmışım. Ben hiç kimsenin annesine bir şey dedirtmeyeceğim gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın annesine de bir şey dedirtmem. Bu sebeple kendisinden özür dilediğimi samimiyetimle belirtmek isterim" diye konuştu.

CHP'nin Tepki Çeken İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Görevi Davul Zurnayla Devraldı
CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a Yanıt: Yargı Önünde Hesaplaşacağım
İşte Erdoğan'ın "Tam Bir Facia" Dediği CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu'nun Tepki Çeken Tweet'leri
CHP'nin Yeni İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'na Erdoğan'dan Ağır Eleştiri: Tam Bir Facia
İşte Erdoğan'ın "Çeyrek Domuzu 7 Dakikada Yemiş" Dediği CHP'li İl Başkanı'nın Eşinin O Paylaşımı
Kangalın Karşısına Çıkan Kurt, Hayatının Hatasını Yaptı Erdoğan, Toplantıya Katılan Bir Muhtarın Sigara Paketini Alarak, Sigarayı Bırakmasını İstedi

ABD Savunma Bakanı, Türkiye-Suriye Sınırına Gözlem Noktaları Kuracaklarını Açıkladı