Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular devam ediyor - Son Dakika

Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular devam ediyor

23.08.2021 14:48
Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular devam ediyor

Karabük Belediyesinin farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 26 personel alımı için başvurular sürüyor.

Karabük Belediyesinin farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 26 personel alımı için başvurular sürüyor.

Karabük Belediyesi, ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacını karşılamak için daimi personel alımı yapacağını duyurdu.

Başvuruların yarın sona ereceği personel alımı için adaylar, ellerinde belgeleri ile sabahın erken saatlerinden itibaren belediyeye gelerek belgelerini teslim ediyor.

HES sorgusu yapılan adaylar 5'er kişilik gruplar halinde içeriye alınıyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yaptığı açıklamada, birçok mesai arkadaşı ile gerek emeklilik, gerekse değişik gerekçelerle yolları ayırmak zorunda kaldıklarını bildirdi.

İhtiyaç duydukları personeli karşılamak amacıyla personel alım ilanına çıktıklarını belirten Vergili, "Ustalık isteyen işlerde mesleki yeterlilik belgesi olanları uygulamalı sınava tabi tutacak, geri kalanları kura ile alacağız." dedi.

Karabük Belediyesine, vasıflı elaman, usta veya işçi adı altında kalıp, demir, inşaat, kaynakçı, marangoz, inşaat işlerinden anlayan temiz su ve atık su tesisat ustası, drenaj ve su kanalizasyon ustası, EML kimya-laboratuvar, asfalt ve inşaat işçisi statüsünde 15 kişi, E sınıfı ehliyetli 5 şoför ve arşiv destek elemanı olarak da 6 olmak üzere toplam 26 kişi alınacak.

Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular devam ediyor
Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular devam ediyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular devam ediyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Arkadaşlık teklifini reddettiği erkek tarafından vahşice öldürülen Sena'nın son görüntüleri ortaya çıktı 08:00 Arkadaşlık teklifini reddettiği erkek tarafından vahşice öldürülen Sena'nın son görüntüleri ortaya çıktı Etiyopya ve Fas sonrası Afrika'nın devi Nijerya da Türk İHA ve SİHA'larına talip oldu 07:18 Etiyopya ve Fas sonrası Afrika'nın devi Nijerya da Türk İHA ve SİHA'larına talip oldu Fenerbahçe'nin taraftara çağrısı yanıt buldu! Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tarihi gece 00:27 Fenerbahçe'nin taraftara çağrısı yanıt buldu! Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tarihi gece
Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'tan kavgaya dair ilk açıklama: Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı'nın berberiymiş 23:32 Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'tan kavgaya dair ilk açıklama: Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı'nın berberiymiş Fenerbahçe'de bıçak kemiğe dayandı! Başkan Ali Koç camiaya ayaklanma çağrısı yaptı 22:29 Fenerbahçe'de bıçak kemiğe dayandı! Başkan Ali Koç camiaya ayaklanma çağrısı yaptı Demet Akalın eşi Okan Kurt için sosyal medyadan yardım istedi: Nerede bu polisler? 22:05 Demet Akalın eşi Okan Kurt için sosyal medyadan yardım istedi: Nerede bu polisler?
Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti 20:22 Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti Görenler dönüp bir daha bakıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi görenleri şaşırtıyor 19:35 Görenler dönüp bir daha bakıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi görenleri şaşırtıyor
Advertisement