Karagümrük Espor PUBG takımıyla yollarını ayırdı! - Son Dakika

Karagümrük Espor PUBG takımıyla yollarını ayırdı!

04.05.2021 17:29
Karagümrük Espor PUBG takımıyla yollarını ayırdı!, System.String[]

Organizasyon acaba hangi kadro ile anlaşacak?

Ülkemizin başarılı spor kulüplerinden birinin espor ayağı olan Karagümrük Espor PUBG takımıyla yollarını ayırdığını duyurdu.

Bu ayrılığın takım ve organizasyon arasında karşılıklı olarak yapıldığı duyurulurken organizasyon, oyunculara gelecek kariyerlerinde başarılar diledi. Organizasyonun yeni bir PUBG takımıyla anlaşıp anlaşmayacağı ise şu anlık belirsizliğini koruyor. Aktif olarak organizasyonun bünyesinde sadece FIFA 21 kadrosu bulunuyor.

Organizasyon ile yollarını ayıran oyunculardan Tarık "ctrkN" Coşkun ise Twitter hesabı üzerinden takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu.

Oyuncularla anlaşmak isteyen bir organizasyonun adı ise henüz PUBG ortamlarında konuşulmuyor.

Playerbros ekibi olarak iki tarafa da gelecek kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

Karagümrük Espor PUBG takımıyla yollarını ayırdı!

Kaynak: Playerbros

Son Dakika Gamegar Karagümrük Espor PUBG takımıyla yollarını ayırdı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

2 milyon haneye tam kapanma sürecinde 2,2 milyar lira destek sağlandı 2 milyon haneye tam kapanma sürecinde 2,2 milyar lira destek sağlandı Son Dakika: İsrail'in Gazze'ye gerçekleştirdiği saldırılarda 11 kişinin daha yaşamını yitirmesiyle can kaybı 83'e çıktı Son Dakika: İsrail'in Gazze'ye gerçekleştirdiği saldırılarda 11 kişinin daha yaşamını yitirmesiyle can kaybı 83'e çıktı Tarihi zirveye ramak kaldı! Bayramın ilk gününe de yükselişle başlayan dolar rekora koşuyor Tarihi zirveye ramak kaldı! Bayramın ilk gününe de yükselişle başlayan dolar rekora koşuyor Kerem Bürsin, Hande Erçel'e olan aşkını kameralar karşısında ilan etti Kerem Bürsin, Hande Erçel'e olan aşkını kameralar karşısında ilan etti Bakan Süleyman Soylu, Mehmet Ağar'ın Peker'e verdiği yanıta tepki gösterdi: Benim devletim mafya bozuntularına fırsat vermez Bakan Süleyman Soylu, Mehmet Ağar'ın Peker'e verdiği yanıta tepki gösterdi: Benim devletim mafya bozuntularına fırsat vermez 3 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak
Advertisement