Karapınar'da Yaz Kur'an Kursları Futbol Turnuvası - Son Dakika

Karapınar'da Yaz Kur'an Kursları Futbol Turnuvası

15.08.2017 12:31
Karapınar'da Yaz Kur'an Kursları Futbol Turnuvası, System.String[]

Karapınar İlçe Müftülüğü tarafından Yaz Kur'an Kursları Futbol Turnuvası düzenlendi.

Karapınar İlçe Müftülüğü tarafından Yaz Kur'an Kursları Futbol Turnuvası düzenlendi.

İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, gazetecilere yaptığı açıklamada, turnuvaya 20 kurstan öğrencilerin katıldığını söyledi.

Çocukların sosyalleşmesinin önemli olduğunu belirten Demirlenk, "Biz de öğrencilerimizin ders sonunda güzel vakit geçirmesini sağladık. Öğrenciler arasında arkadaşlık bağlarının kuvvetlenmesi açısından da faydalı oldu. Turnuvada görev alan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Turnuvada birinci İbrahim Şinasi Arı Kur'an Kursu takımı birinci, TOKİ Camisi takımı ikinci, Hotamış Camisi takımı da üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye girenlere Müftü Demirlenk tarafından ödül verildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karapınar'da Yaz Kur'an Kursları Futbol Turnuvası - Son Dakika


Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi Bakan Pakdemirli ile enkaz altındaki Buse'nin duygulandıran diyaloğu: Köpekleri salın ben de kedi sesi çıkarayım