Son Dakika Haberleri: Elinde Bağırsaklarıyla Ölümden Kurtulan Kadının Cani Kocası Tutuklandı

Elinde Bağırsaklarıyla Ölümden Kurtulan Kadının Cani Kocası Tutuklandı

2 yıl önce

Gaziantep'te karısına işkence yaparak ağır yaralayan kişi, ihbar üzerine yakalanarak tutuklandı. Talihsiz kadın elinde bağırsaklarıyla caninin elinden kaçmıştı.

Gaziantep'te karısına işkence yaparak ağır yaralayan kişi, ihbar üzerine yakalandı.

Güneş Mahallesi'nde kocası ve 4 çocuğu ile yaşayan 34 yaşındaki Neslihan Kaya, 6 gün önce 16 yıldır evli olduğu 38 yaşındaki İlhan Kaya ile tartıştı. Kıskançlık nedeniyle çıktığı ileri sürülen kavganın ardından çocuklarının bulunduğu odaya giden Neslihan Kaya, çocukları ile birlikte uyudu. Gece saat 03:00 sıralarında odaya giren İlhan Kaya, karısını uyandırarak, yan odaya çağırdı.

AĞZINI ÇORAPLA KAPATTI

Karısının ağzını çorapla kapatan İlhan Kaya, karısını darp edip, bıçakla kesikler atmaya başladı. Öfkeli koca, karısının kollarında, ayaklarında, göğsünde, sırtında ve yüzünde, bıçak darbeleri ile ağır bir şekilde yaraladı. Sabaha kadar öfkesi dinmeyen koca, 2.5 saat boyunca karısını, dövüp işkence yaptı.

Bir süre sonra daha büyük bir bıçak almak için mutfağa giden kocasının yokluğunu fırsat bilen talihsiz kadın elinde sağırsaklarla evden kaçtı. 6 gündür yaşam savaşı veren kadının cani kocası yakalandı.

CANİ TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen İlhan Kaya, sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Neslihan Kaya'nın ise tedavisi sürüyor.


YORUMLAR


24 Haziran'ı Bilen Şirketten Yeni Anket! Bir Büyükşehir El Değiştiriyor Sokakta Üst Araması Yapan 2 Polis, Hırsızlıktan Tutuklandı

"İntiharımızdan Kimse Sorumlu Değildir" Dedikten Sonra İmam ve Eşi Ölü Bulundu