Kaş'ta Kanalizasyon Çalışmaları - Son Dakika

Kaş'ta Kanalizasyon Çalışmaları

16.02.2016 13:54
Kaş'ta Kanalizasyon Çalışmaları, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekipleri, Kaş’ın Gömbe Mahallesi ve Çukurbağ Yarımadası’nda toplam 43 kilometrelik kanalizasyon çalışması başlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekipleri, Kaş'ın Gömbe Mahallesi ve Çukurbağ Yarımadası'nda toplam 43 kilometrelik kanalizasyon çalışması başlattı.

ASAT, Kaş'ın Gömbe Mahallesi ve Çukurbağ Yarımadası'nda altyapı ve kanalizasyon çalışması başlattı. Ekipler, 8 kilometresi Çukurbağ Yarımadası'nda, 35 kilometresi de Gömbe Mahallesi'nde olmak üzere toplamda 43 kilometrelik kanalizasyon ve altyapı çalışması yapıyor. Gömbe Mahallesi'ndeki çalışmaların maliyeti 8 milyon TL olacak. Çukurbağ Yarımadası'ndaki çalışmaya ise 2 milyon TL harcanacak. Çukurbağ Yarımadası'nda bulunan oteller bölgesinde 16 toplama merkezi yapılarak, bu merkezler de kanalizasyon hatlarıyla arıtma tesisine bağlanacak.

TURİZM SEZONUNA YETİŞECEK

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı, kanalizasyon ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Şalvarlı, "Gömbe Mahallesi'nde ve Çukurbağ yarımadasında yapımına başladığımız kanalizasyon ve altyapı çalışmalarının yaklaşık maliyeti 10 milyon TL. Yarımada'da devam eden çalışmalarımızı turizm sezonuna yetiştirmeye çalışıyoruz. Kaş'ın denizi temiz kalmaya devam edecek" dedi. - ANTALYA

Kaş'ta Kanalizasyon Çalışmaları
Kaş'ta Kanalizasyon Çalışmaları

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Kaş'ta Kanalizasyon Çalışmaları - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Meclis'e sunulacak vergi yapılandırması teklifi neleri kapsayacak? AK Partili isim tek tek açıkladı 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin